Wpis z mikrobloga

Oj Mirki, co to się przed chwilą #!$%@?ło, to ja nawet nie... (,)

Myje sobie moją ulubioną szklankę z EB, która pamięta czasy pierwszych wypitych piwek (pewnie więcej pamięta, bo mam ją od zawsze, chyba po ojcu została ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i nagle jeb... ręka tak bardzo pocięta i szklanka tak bardzo dziurawa, trochę żałuję bo ulubiona szklanka to była, a rozwaliłem ja przypadkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Jako, że byłem bardzo związany z tą szklanką, pozwolę jej odejść w godnym stylu i wypiję z niej jeszcze jedno ostatnie piwko, akurat napatoczył się @BrowarPERUN ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przy okazji pytam #piwnahipsterka z jakiego szkła lubicie pić piwka?


Dalej jestem trochę smutny, więc dajcie parę plusów na pocieszenie, tak ze 3 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#piwo #pijzwykopem #szklodopiwa #gorzkiezale #czlowiekijegoszklanka
Pobierz rMp77 - Oj Mirki, co to się przed chwilą #!$%@?ło, to ja nawet nie... (╯︵╰,)

Myje ...
źródło: comment_1sZD9Ikw6u479UyvC1Fsdjzj1tc7KyYl.jpg
  • 11
Zazwyczaj leniwie piję prosto z butelki. Czasem piję z kufla FC Barcelony - zabawka z grubego szkła, z rączką. Pamiątka kieedyś przywieziona z Camp Nou.
@panwronek: ja właśnie wolę cienkie szkło, mam jakieś kufle od ojca, które dostawał co barbórkę, ale nie wygodnie mi się z nich piję. Choć w liceum świetnie z nich wchodziły u-booty :D

@brass to jest właśnie urok małych szklanek niby juz kończysz, a tu jeszcze pól piwka do dolania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pilot1123 tak też chyba zrobię, jak będę następnym razem w sklepie z craftowymi piwkami
@pilot1123: Pokal o tyle fajny bo nie aż tak bardzo hipsterski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak wyciągnął bym coś bardziej wymyślnego ( IPA glass?) to znajomi by stwierdzili, że mnie #!$%@?ło :D