Wpis z mikrobloga

@Zircon: Nawet nieźle im wyszło. Fajnie, że zachowali oryginalny podział okien, podoba mi się tez kolor samej stolarki. Na minus stalowe rynny. Ja bym je albo eksponował bardziej, albo pomalował zgodnie z kolorem elewacji. Nie masz zdjęć ze zbliżeniem na strukturę tynku?:P
@Zircon: Tylko ciągle pojedyncze kamienice które niestety nikną wśród tych szarych, czekam na "miasto kwartałów", program miał rozpocząć się w tym roku od najbardziej zniszczonego kwartału Wschodnia-Jaracza-Kilińskiego-Rewolucji w podwórcem na Kamiennej ale nic nie wiadomo, nawet nie zaczęli wykwaterowywać lokatorów a to zawsze trwa najdłużej :/
@strikerg: Ale to nic nowego, to było wiadomo zaraz po wizycie Tuska w Łodzi gdy ogłosił że Łódź będzie głównym beneficjentem programu rewitalizacji Polskich miast, prace miały się rozpocząć po 1 stycznia a na razie ogłosili że przygotowują się do konsultacji, nawet zdjęli ze strony wszystkie daty :/
@strikerg: Na tym terenie mieszka moja babcia i wiem z pierwszej ręki że nic się nie dzieje i nikt nic nie wie, znając życie zanim znajdą lokale na czas remontu i lokale socjalne dla tych którzy nie płacą uwzględniając protesty i wybrzydzanie przy wyborze to szybko te remonty się nie zaczną!