Wpis z mikrobloga

Przeglądnęłam listę osób zapisanych na kakowskie wykopparty i póki co mamy:

Kobiet w liczbie: 19

Mężczyzn w liczbie: 105

Niezdefiniowanych w liczbie: 11

Co oznacza, że na jednego wykopowicza średnio przypada około 0,2 wykopowiczki :D

#statystyki #wykopparty
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adios: Z @simsoniak: 2 czy 3 razy piłem w Katowicach więc również mogę potwierdzić, że wygląda jak kobieta, z @kicioch: miałem okazje raz spotkać się na wykopowym grillu. Jedynie 3 organizatorki w życiu realnym nie widziałem, więc różnie może być ;). Za to Kiioch i Simsoniak mogą wysłać swoich facetów a same nie przyjść i już będzie mały trolling ;).
  • Odpowiedz
@kicioch: Nie wiedziałem, że @gugas: ma nagie zdjęcia :P. W sumie wam też nie zaglądałem w majtki więc za was dziewczyny nie dałbym 100% gwarancji :P.

@simsoniak: Co Tokarz powiedział? :D Już pewnie się o to Ciebie pytałem ale z głowy mi wyleciało ;(
  • Odpowiedz
@5th: Nie ma nagich zdjęć ;_; w mailu od niej mi się pojawiła jej twarz :P Ale to naprawdę kobieta, zresztą który facet hodował by samotnie dwa jeże :D
  • Odpowiedz
@5th: ZBoczuch i cham. :( A Tokarz mówi dziewczynom - nie mnie - ale że mają kolczyki jak krowy. Mnie tylko oferował swoją pomoc w party, cały czas, czeka na sygnał, cały czas - ale nie w nocy. Ale ja Tokarza bardzo lubię i on to wie. ;>
  • Odpowiedz
@simsoniak: To się zdarzyło raz, a Tobie tak to zapadło w pamięć :D

No pewnie, że wiem, że mnie bardzo lubisz :D

Co do kierunku studiów o który zawsze pytasz to dawno nie rozmawiałem z tą osobą ale specjalnie dla Ciebie postaram się dowiedzieć :D
  • Odpowiedz