Wpis z mikrobloga

Coleżanki i coledzy. Przez całą tą aferę leśną, którą można o dupę rozbić zostało przykryte najważniejsze znalezisko miesiąca:

MiszczJoda prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy na protezę nogi, której kilka dni temu miał amputację.

Jeżeli ktoś jeszcze nie zna jego historii jego choroby i walki z nowotworem to w zaglądnijcie w jego hasztag jodachorujealesmieszkuje <- pod tym linkiem są same wpisy MiszczJoda.

Każda złotówka się liczy. Można sobie całość odpisać od podatku. Można nie wypić piwa w weekend i zaoszczędzone pieniądze wysłać.

Powielając najlepszy komentarz w znalezisku:

Pierwszej nogi nie wybierał, ale drugą może sobie wybrać kozacką!

#ogloszenie #wykopomoc
Sarpens - Coleżanki i coledzy. Przez całą tą aferę leśną, którą można o dupę rozbić z...

źródło: comment_xZkkWtRpf8yHpZPvtplEOCBaWAp9jSFa.jpg

Pobierz
  • 19
@JackBauer: Nawet nie jeden dzień, a dokładnie 3 godziny - o 20 znalezisko zostało dodane, o 23 rozpoczął się spam lasami. Jak dla mnie mógłby powisieć przypięty na głównej i tydzień.

Wystarczy, że ktoś nie przegląda głównej nałogowo i nic nie wie o sprawie - dzisiaj już 4 osobom podsyłałem link, bo nic nie wiedziały o akcji. Przez aferę leśną sporo osób na główną nie zawita przez najbliższe kilka dni aż
@Sarpens: fajnie, ale o kase dla jody zaraz poprosi mnie kasjerka albo wyskoczy powiadomienie na ten temat w lodowce. Ilez mozna. Kupa plusozebrakow, teraz kolejny zal ze lasy przykryly taka akcje. Po prostu ciagle #!$%@? o tym wychodzi powoli bokiem, bo ma pomoc, pomoze. Dla kazdego innego uzytkownika ktory nie wie o co chodzi akcja jest porownywalna z zbieraniem na operacje oka czy jeszcze poprzedniej zbiorki.
@Sarpens: Ja #!$%@?... Znaleziska, które wiszą na głównie, a później przez tydzień w hitach mają po 20-50 tysięcy wyświetleń. To nie jest jeszcze 24 godziny i już ma prawie górny pułap.
@lockers: Z tego co Joda pisał to jeszcze wyceny nie ma, bo ta będzie indywidualna i dopiero jak wyjdzie ze szpitala, ale cena podstawowej, w której nic się nie da robić to koło 10 tysięcy, a taka w której można normalnie funkcjonować i wytrzyma lata nawet i 60k potrafi kosztować.