Wpis z mikrobloga

Ciekawy wniosek: wielu śmieszków zaczepia nas tutaj chcąc ubliżyć, ale odpowiadamy sensownie. Wtedy inni piszą im "jak to jest być zaoranym przez fakty?!", a oni wtedy włączają przedziwną poprawność polityczną i piszą, że nie przystoi nam... komunikować się z Wami. Rozumiecie coś z tego? :)

Najbardziej dziękujemy tym, którzy nie marnują energii i wołają nas do ważnych tematów!
  • 45
  • Odpowiedz
Najbardziej dziękujemy tym, którzy nie marnują energii i wołają nas do ważnych tematów!


@FaktyTVN: 99.9% ludzi woła was dla beki, jak jest wazny temat i was sie woła to nie odpisujecie bo nie wiecie co odpisać, bo i tak Durczok ma już ramówke i wytyczne co puszczać. Nie prawda? to odpowiedzcie mi i pokażcie jacy jesteście niezależni i zajebiści, a nasze zarzuty to mit. Prosze mi udowodnić czy choć raz
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: jesteście telewizją, która nie ma ani krzty honoru, aby przedstawiać społeczeństwu obiektywne informacje. Wasze programy informacyjne to festiwal propagandy i manipulacji. Niedobrze mi się robi jak Was oglądam(podobnie inne stacje głównego ścieku).
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Czasami macie prowokujace wpisy niczym Fakt. Ogolnie podziwiam was, a raczej Cie ze jeszcze tu trzymasz pomimo ilosci hejtu.
Ja tam lubie obejrzec FaktyTVN, oczywiscie odbieram je piate przez dziesiate bo domyslam sie ze czesc jest zmanipulowana, ale calkiem spoko zrodlo informacji.
Pozdrawiam i zycze wytrwalosci.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: to chyba jakaś zorganizowana akcja w połączeniu z kuzniarem. Działacie właśnie tak jak Tusk, nie reagujecie na krytykę co sprawia ze fala ucicha. Bardzo "inteligentne" rozwiazanie. Na poziomie.

To jest przejaw waszej głupoty, zachowujecie sie tak jak postkomunistyczni posłowie w sejmie, mówisz do niego a on udaje ze nie słyszy. Fajne rozwiazanie tylko do czasu. Tego wam brakuje - myślenia perspektywicznego.

Coraz więcej osób sie od was odwraca i
  • Odpowiedz