Wpis z mikrobloga

Za 5 dni 30 lat, 194cm wzrostu, +-90kg wagi a właśnie jaram się. I to jaram się niesamowicie mocno bo oto przybyły! :) Miało być nagranie z unboxingu, aparat padł zdechł i #umar. Nagrywane już od momentu otwarcia styropianowego pudełka:

wideło.
Agamy były w podróży jakieś 24 godziny, heatpacki ledwo ciepłe, trochę im tyłki podmarzły.
Po przeniesieniu pierwszej
i drugiej rozpoczęło się grzanie dupci grzanie-dupci-1
grzanie-dupci-2 rozpoczęło się zwiedzanie i rozglądanie się po okolicy uwaga-paczam ;]
Wyszło mi też jedno zdjęcie, które od razu pokochałem : skrytogad .
A co do wielkości, o którą pytałeś @GraveDigger, fota wielkości terra i agamy niżej. Mam świadomość, że szybko podrosną ale na 1,5 - 2 latka powinno być akurat:)
#terrarium #terrarystyka #gady #pasja #agamy #agama #bagienznadpotfory
A i wołam bo chcieliście @GraveDigger @leworwel @x-SANTA-x
A i szybki update - jedna jest zdecydowanie zbyt odważna, wystraszyła mi żonę :D a wezmę i przykozaczę
koters - Za 5 dni 30 lat, 194cm wzrostu, +-90kg wagi a właśnie jaram się. I to jaram ...

źródło: comment_2l1my7gpTS7wbHRMhs6GdfFCIaz6hwqj.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@hortu: niestety heatpacki były ledwo ciepłe, dobrze, że terra cały dzień otwarte to temperatura trochę niższa. Mam nadzieję, że pogrzeją dupki i pojaśnieją:)
  • Odpowiedz
@koters: zajebiste. To chyba najbardziej pokraczne maluchy, jakie widziałam. Tak śmiesznie nieproporcjonalne ;) Możesz mnie też wołać?

I jeszcze co do filmiku - uuuwielbiam ten moment, pierwszego wypakowania nowego gada. Śmieszne, bo wtedy tak niesamowicie delikatnie się to chwyta, dotyka, gdzie po jakimś czasie dopiero ogarniesz się, że zwierzaki nie są aż takie delikatne, jak Ci się wydawało ;)) Powodzenia w hodowli!
  • Odpowiedz
@sierzart: kawał agamy:) Ile lat ma? Bardzo wygodna poza na zdjęciu:P
@Khaleesi są bardzo pokraczne a zarazem niesamowicie zwinne. Bałem się, że zrobiłem za małe wypustki na korku, i że będą miały problem ze wspinaniem ale nieee, biegają po ścianach do góry na boki i w dół:)
  • Odpowiedz