Wpis z mikrobloga

1. Wymyśl sobie jakąś kontrowersyjną historię, w której niczym ten słynny kuc masakrujesz tych słynnych lewaków XD
2. Obserwuj jak lewaki buldupio bo przecież to nie zaoranie a ty sam jesteś typowo upośledzony umysłowo przedstawiciel #!$%@?ów, rodzina konserw, gatunek kuc XD
4. Obserwuj jak prawaki buldupio bo lewaki buldupio XD
5. Regularna wojna na gunowargumenty motzno XD
5. ...
6. Jedz popcorn i miej profit XD

PS: Pozdrawiam naczelnego buldupiarza #neuropa @stekelenburg2 który musi wścibić nos i swoje pseudointeligenckie wywody do każdej kłótni lewacko-prawackiej na wypoku, pozdro ziomek nie masz życia XD



#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi

  • 22
@emka07:

Ostatnio na wykopie nie można liczyć na normalną wymianę zdań

Ostatnio? Wykop od dobrych kilku lat to mniej niż kompletny ściek. 4 lata mam to konto. Wcześniej przez dwa lata miałem inne. Przeobrażenie się tego serwisu to jak puścić bajkę o brzydkim kaczątku od końca. Apogeum syfu osiągnął po przejęciu przez grupę Allegro i początku hegemonii gównomoderatorów.

Na początku z tym się nie zgadzałem. Potem walczyłem. Teraz mam to w
@Groteskowy: Też jestem tu już ładnych parę lat i rzeczywiście poziom wykopu poszybował w dół, ale mam wrażenie, że jednak nie tak dawno sięgnął dna. Zamiast napisać coś sensownego, człowiek sobie odpuszcza z myślą "a, pewnie znowu troll". Jakieś ciekawsze (prawdziwe) historie czy debaty to już w ogóle nie mają racji bytu, bo od razu jest założenie, że trolling.
Wiesz jak tu jest, pewnie chciałbyś żeby było inaczej, a mimo tego
@emka07: Jak napisałem - próbowałem z tym walczyć. Ale to nie ma sensu, z tego poziomu już nie da się podnieść. Trzeba by założyć nowy wykop oparty na rejestracji z poleceń. Tymczasem ja na co dzień mam poważną pracę, poważne życie - w ramach odskoczni wolę sobie tutaj pogłupkować, niż prowadzić wirtualne boje z idiotami (takimi prawdziwymi).