Wpis z mikrobloga

Druga sesja i odpoczynek bo przede mną jeszcze cała noc grindu :)

Chyba jeden z największych leakow graczy na NL5 to bardzo szeroki zakres 3betu na blindach i na BU, otwierając np CO vs SB lub BB czy też BU vs BB dostając 3bet i zerkając w 3bet pozycyjny zazwyczaj goście mają 7-12% zakresu 3betu i 4betowanie ich z any2 jest profitowe bo raczej niewiele osób ma 4bet w statsach/popupach a bez AA,KK i ewentualne QQ tacy gracze składają się jak domki w Czeczeni

Jaram się strasznie tym wejściem na NL10, bo rok gry mnie to kosztowało, takie małe duże osiągnięcie jak dla mnie :)

#poker #lanzanl5
Lanza - Druga sesja i odpoczynek bo przede mną jeszcze cała noc grindu :)

Chyba je...

źródło: comment_uzULPRtOTcvnrxTj8Flmc5tFKqker6ig.jpg

Pobierz
  • 7
@lunada: To z NL5 jeszcze, na NL10 wejdę od nowego miesiąca bo tak sobie postanowiłem. Miało być od 500$, ale mam teraz też sporo pracy, jestem przemęczony a wolę na chłodno podejść do tematu i być przede wszystkim wypoczetym i skupionym bo nie chciałbym dostać po dupie na dzień dobry. Na NL5 gram 14 stołów, na NL10 zacznę od 8-10 zanim nie będę miał jakiejś konkretniejszej próbki.
@ffff: Nie wiem jak wygląda to wyżej na chwile obecną, ale tutaj raczej 3bet = mocny układ i regi na NL5, bo tak mogę ich nazywać bo posiadam próbkę rąk na takich zazwyczaj 700+ starają się exploitować w ten sposób słabszych graczy a dostaną na ryj 4beta i nie wiedzą co się dzieje. A ja nie zrzucam na takich żadnego SC, każda parka, AQ+ = 4bet i będzie to na nich