Wpis z mikrobloga

@Artur_Micek Ta informacja którą podaliście o tym że separatyści wypuścili jeńców z przedwczoraj jest potwierdzona? Z tego co Zacharczenko mówi na tym filmiku to na to nie wskazuje jakby mieli ich tak bez niczego wypuścić. Tym bardziej dziwne wydaje mi się wypuszczanie tego pułkownika który jest z prawego sektora.

#ukraina #wojna
M.....n - @Artur_Micek Ta informacja którą podaliście o tym że separatyści wypuścili ...
  • 7
@Myrten: Taka krótka notka pojawiła się na ukraińskich portalach, że ich zwrócili. Może ktoś to źle ujął. Tak czy siak, sepsy dość często zwykłych żołnierzy "zwracają" albo wymieniają. To jest celowe działania które ma obniżyć morale w armii ukraińskiej.
@Myrten: Na dniach się dowiemy. Ja bym wypuścił po przesłuchaniu. Destrukcyjny wypływ na przeciwnika - skoro dowódców nawet z PS wypuszczają wolno to dlaczego mnie, szarego szeregowego nie mają puścić, po co więc mam ginąć, broń na bok jak sytuacja trudna i życie ocalone. A potem się powie ukraińskiej prokuraturze, że nie mieli wyjścia i mieli do wyboru śmierć lub życie. W wielkim uproszczeniu...