Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie trochę Windows Phone, a dokładniej wbudowana aplikacja do poczty.
Wiele maili nie może się pobrać mimo znikomej wagi *ok 100kb*;
Nic nie wyświetla się w widoku mobilnym.
Brak możliwości łatwego potwierdzenia zaufania nadawcy i automatycznego pobierania maili od niego
B̷R̷A̷K̷ ̷M̷O̷Ż̷L̷I̷W̷O̷Ś̷C̷I̷ ̷P̷R̷Z̷E̷K̷A̷Z̷Y̷W̷A̷N̷I̷A̷ ̷D̷A̷L̷E̷J̷ ̷W̷I̷A̷D̷O̷M̷O̷Ś̷C̷I̷
Brak możliwości dodania niektórych załączników przez opcję share w systemie.
Brak możliwości dodania wielu plików poprzez share systemu
Brak wygodnego przełączenia między połączonymi skrzynkami poczty

i wiele innych grzechów.

Do jasnej #!$%@?... jakim trzeba być #!$%@? aby mieć w swoim dorobku #!$%@? Outlooka *który też jest de facto #!$%@?, ale działa*, tworzyć narzędzia przyszłości, posiadać WŁASNY system operacyjny którego używają miliony, #!$%@?ć jacy to nie są zajebiści a nie potrafią we własnym systemie zrobić dobrej i użytecznej aplikacji.
Pomijam kwestie synchronizacji maili bo to może zależeć od providera poczty chociaż mam wątpliwości i ku temu.

Jakim cudem Google w swoim Androidzie potrafi to zrobić, Apple w swoim iOS również, BB także, pewnie nawet Mozilla w Firefox OS rozwiązała to lepiej. Jolla jako niszowa firma bawiąca się w Sailfisha #!$%@?ła to dobrze również. Nokia przy Symbianie w każdej możliwej wersji, sprwadzała się okej. SE bawiąc się w protoplasty smartfonów używając systemów zabawek ogarniała to.
Chyba, #!$%@?, każdy to zrobił dobrze. ALE NIE, musi się znaleźć #!$%@? rodzynek, hipster mobilności, lider technologii.

O co tutaj chodzi. Z każdym dniem moje #!$%@? na ten system rośnie, jednak póki co nie chcę wracać do innych.
#windowsphone #bojowkawindowsphone #ios #android #microsoft #januszeux #falluswkafelki #firefoxos #sailfish
  • 16
@le1t00: podzielam twoje gorzkie żale, ja siedzę na Lumii 625 i na początku było nawet ciekawie, ale teraz po ponad pół roku stwierdzam że jedynym plusem tego systemu to to że nie zamula (a i z tym też bywa różnie, choć zawsze to poprawa po poprzednim androidzie). po akcji ze snapchatem (6snap) straciłem nadzieję na poprawę, w przyszłości trzeba będzie wybrać już trzecią i jedyną słuszną opcję - apple ( ͡
Imo nie umiesz się nim obsługiwać. Przyznaję, że WP może nie jest królem intuicyjności, ale funkcjonalnie nadrobił sporo strat po WP7 (gdzie faktycznie nie dało się forwardować smsów albo np wyszukiwanie czy przejście do strony XY w PDFach)
"Brak możliwości łatwego potwierdzenia zaufania nadawcy i automatycznego pobierania maili od niego" - można.
"BRAK MOŻLIWOŚCI PRZEKAZYWANIA DALEJ WIADOMOŚCI" - można (przytrzymaj na wiadomości i pojawią Ci się te opcje jeśli mówimy o sms.
@magik111:
Nie ma takiej opcji o którą mi chodzi.

Nie jara mnie ZAWSZE pobieranie wiadomości wraz z obrazkami, chodzi mi o okreslonych nadawców.

dodatkowo co powiesz na wiadomość Internet pictures are blocked. Read about privacy, gdzie piszą że mogę pobierać od zaufanych odbiorców, tylko #!$%@? JAK GO DODAĆ w łatwy i wygodny sposób? Nie ma takiej opcji.