Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisami spod tagu #podrugiejstroniebajora postanowiłem spróbować czegoś podobnego pod nazwą #zbutawjezdzam. Jak niełatwo się domyślić, wpisy będą dotyczyły państwa w kształcie długiego bucika, czyli Włoch, gdzie mam okazję przebywać. Trochę historii, ciekawostek i obserwacji z życia codziennego. Mam nadzieję, że będę pisał systematycznie i ciekawie, a co za tym idzie, znajdą się chętni do lektury. Zapraszam!

#wlochy #podroze #ciekawostki
  • 16
  • Odpowiedz
@RyanPL: Czy to prawda, że na rynku samochodów we Włoszech można ubić teraz dobry interes? Szukam auta i podobno ceny we Włoszech są teraz korzystne. W jakiej części Włoch urzędujesz?
  • Odpowiedz
@wkubal: Szczerze powiem, że nie mam zielonego pojęcia. Ale jak chcesz, to podbij na pw i podeślę Ci stronki z ogłoszeniami.;) Toskania.
@Qbaz: Wołam dlatego, że to bliźniaczy tag. Na pewno wśród tych 1500 osób są zainteresowani.:)
@kkb1: Studia.
@nomaam: Jestem od kilku miesięcy. Studiuję. Trochę. Bene, grazie. :D
  • Odpowiedz
@RyanPL: Jak dla mnie to typowy spam na zasadzie "Może kiedyś coś napiszem ale zaspamować popularny tak juz mogem". Żebyś przynajmniej chociaż ślad ciekawostki zostawił to by przeszło...
  • Odpowiedz
@RyanPL: to pisz, chętnie poczytam, bo sam mieszkam tutaj 5 lat, studiowałem, a teraz pracuję. Zobaczymy, może mnie przekonasz do zostania, bo zamierzam emigrować do pl :)
  • Odpowiedz