Wpis z mikrobloga

Są!!! Gekony płaczące odebrane. Co prawda wiele się nie spodziewałem po poście typu "stłukłem terrarium, obecnie mieszkają w plastikowej tubie, sprzedam za marny hajs" ale to co zobaczyłem przerosło moje oczekiwania. Ekscytację i zadowolenie z powiększenia płaczącego stadka przytłumiła jakaś taka przykrość po zobaczeniu warunków w jakich geki żyły. Plastikowa tuba plastikowej tubie nierówna ale
TO
jest jakaś masakra. Od góry siatka przyczepiona zardzewiałymi zszywkami
#!$%@?
a tu
warunki
życia gekonów. Zero podłoża, 3 patyki nijak nie spreparowane, zdechłe karaczany (chyba karaczany, chociaż pierwszy raz widzę te robale). Po krótkich namowach zdecydowały się wejść na
rękę
i tu hejt na mój głupi telefon, któremu akurat zaparował obiektyw aparatu. Telefonie - jesteś głupi! Geki za chwilę znalazły się w
terrarium gdzie zaczęły się aklimatyzować
aklimatyzacja 1
aklimatyzacja 2
a nawet pozować!
pierwsza poza w nowej chacie
Ciekawym jak zostaną przyjęte;] Ciekawym czy gospodarze przyjmą je z otwartymi rękami, coś czuję całą noc czikania dziś.
To chyba mój najdłuższy wpis na mirko (òóˇ)
#terrarium #gady #terrarystyka #pasja #bagienznadpotfory
  • 5
  • Odpowiedz
niech się chowają. Wrzucać będę, już jutro odbieram upragnione agamy błotne tak więc można się spodziewac miliarda zdjęć ;]


@koters: Wołaj, bo mam tyle powiadomień z tagu, że czasem nie nadążam wszystkiego przejrzeć :)
  • Odpowiedz