Wpis z mikrobloga

Uwielbiam przeglądać spływające CV.
Wczoraj trafił mi się gość, który aplikację wysłał do kilku firm jednym mailem naraz (widziałem pozostałych adresatów w polu "odbiorca", a jego mail brzmiał mokry69@domena.pl. Natomiast dziś dostałem CV od gościa, który jako zdjęcie wstawił selfie zrobione w lustrze. Nawet go nie wykadrował i widać jak trzyma telefon w ręku :D

#rekrutacja #cv
  • 9
@PanCiastko: Sprzedaż/Obsługa klienta. Normalna praca, za normalne pieniądze i umowę :) Poza tym, ja osobiście nawet gdybym aplikował do maka, postarałbym się o to, aby moja aplikacja wyglądała poważnie. Jeśli szukając pracy nie chciało się komuś poświęcić choć 15 minut na przygotowanie aplikacji, no to czego można po nim oczekiwać po zatrudnieniu?
@ArRog: moj nalepszy email jaki widzialem w cv

fajnaboczarna25@buziaczek/cmoczek/amorek/cos rownie obciachowego.pl

kiedys mielismy nawet hall of fame;) ale audytor kazal zdjac bo niezgodne z ochrona danych osobowych;)
@ArRog: ja od pewnego czasu także biorę udział w rekrutacjach. Śmiesznych rzeczy w CV raczej nie było, ale obecnie wygrywa typ, który nie rozwiązał zadania praktycznego, nie odpowiedział poprawnie na żadne pytanie i bez żenady, zupełnie poważnie stwierdził, że minimum dla niego to 5 tysi na rękę ( ͡º ͜ʖ͡º)