Wpis z mikrobloga

Mirki, zbieram propozycje tytułów do Kultowych seriali na kanał youtube/jakbyniepaczec. Chcemy niedługo wrócić z cyklem. Do tej pory były: The Sopranos, Twin Peaks, The Wire, Breaking Bad, Six Feet Under, Lost, The X Files, Sons of Anarchy. W kolejce dużo zostało, ale który na początek? Czekam na sugestie, nie obiecuję, że wybiorę ten najbardziej plusowany, bo to zależy od tego ile zajmie mi przygotowanie scenariusza (np. przypomnienie sobie odcinków itd), ale na pewno wpisze sobie do kolejki. Z góry dzięki za pomoc :-)

EDIT: Zapomniałam dodać "tylko poważne propozycje" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oraz że Moda na sukces jednak nie, bo nie nadrobię tylu odcinków w 2 dni :D

#jakbyniepaczec #seriale #kultura #rozrywka
  • 82
  • Odpowiedz
@kajaszafranska: To jeszcze raz ja :D jeśli już (błędnie według mnie) kultowość rozumiesz, jako przełomowość, to co z "Dekalogiem" Kieślowskiego? Serialem tak przełomowym, że do dziś żadna nasza produkcja telewizyjna nawet nie zbliżyła się do jego poziomu? Co z przełomem w skandynawskiej telewizji? Bo chyba wiesz, że w Szwecji od dziesięcioleci seriale traktowane są na równi z filmami, a odpowiedzialny za to był nie kto inny, jak Ingmar Bergman ,
  • Odpowiedz