Wpis z mikrobloga

Oglądam/słucham wywiadu Jacka Wilka w Rozmowie Politycznej w Polsat News 2 i to co słychać to kompletne zdjęcie maski przez pana mecenasa. To w jaki sposób wypowiada się na temat KNP, Korwina, polityki... Skandaliczne to wszystko. Widać jak na dłoni, że stwierdzenie "sytuacja dojrzała do zmiany prezesa" nie było przypadkiem, lecz planowanym działaniem, przejęciem list do wyborów parlamentarnych w 2015. Przykre, podejście karierowicza.

#2zdrajcy #knp #korwin #wilk #polska #4konserwy

PS.
Według mnie scenariusz będzie o wiele gorszy niż UPRu.
To co Wilk pisał na FB, że postęp wipleryzacji oraz robienia z KNP przystawiki PiS został zatrzymany jest niefortunną Freudowska pomyłką. To raczej ludzie obecnie u władz KNP są w zmowie z PiS, tylko po to żeby dostać się do koryta. W sumie nie ma co się im dziwić. #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: Zawsze mnie śmieszy jak ktoś zarzuca Wilkowi karierowiczostwo - przecież dla niego zostanie posłem oznaczałoby ZNACZNIE niższe zarobki niż ma teraz jako adwokat - to Wipler musi zostać posłem, żeby mieć z czego żyć
  • Odpowiedz
@mistejk: Chcecie czy nie i jakbyście nie dyskredytowali Wiplera, to on teraz by znalazł pracę z palcem w dupie za wiele większa kasę niż Wilk kiedykolwiek zobaczy. I nie mówię o fuchach politycznych.
  • Odpowiedz
@mistejk: Poza tym, jego zachowanie względem Marusika raczej sugeruje ze bardzo mu zalezy na stołku. A i skąd wiesz ile zarabia? Możesz jedynie przypuszczać. A to co poseł oficjalnie zarabia do jedno, to co wyciągnie z koryta to inna bajka, a ja mówiłem o korycie. Konkretnym korycie.
  • Odpowiedz