Wpis z mikrobloga

Zależy jak mocno przepłacać - mam podstawowego Timexa za +- 250zł i działa idealnie
ale równie dobrze spisywał się decathlonowy za 100zł - kwestia funkcji i opcji jakie potrzebujesz
  • Odpowiedz
@brrrum: Jestem na redukcji, dietkę mam, łykam jabłczan kreatyny, bcaa i suplementuję białkiem, deficyt kalorii koło 200kcal/doba. Siłowy normalny + biegam przez 30-45 minut po każdym treningu i leci fat, ale bardzo wolno - przez 2 tygodnie spadło 3kg, nie wiem czy to dobry wynik. Zależy mi na pozostawieniu jak największej ilości mięsa, dlatego sądziłem, że biegając z pulsometrem będzie łatwiej trzymać się w granicy ~120-140.
  • Odpowiedz
@Smartek: stref pilnujesz po to żeby uczyć organizm spalać w większym stopniu tluszcze, a węglem oszczędzać. Przy biegach długodystansowych ma to cholerne znaczenie, bo jak ci odetnie węglowodany to generalnie koniec biegu. Jeśli robisz redukcję, to truchtaj sobie wolnym tempem. Większe znaczenie ma czas, niż prędkość czy tętno. Jeśli ci się chce, to wplec w to 5-6 przebierzek po 100-150 metrow. Jak chcesz dodatkowo podkręcić metabolizm, to po bieganiu zrób
  • Odpowiedz
@Smartek: ja posiadamy zegarek z pulsometrem Garmin 310xt, odczyt prawidłowy. Nie wyobrażam sobie treningów (opartych na pułapach tlenowych) oraz zawodów bez ww. pulsometru (bardziej to zegarek z gps i funkcją pulsometru).
  • Odpowiedz
@Smartek:
3kg przez dwa tygodnie to odpowiednie tempo.
Jak chcesz żeby leciało szybciej to ogranicz czas trwania aerobów i zwiększ ich intensywność. Ja robię 2-3 razy w tygodniu po 20 minut, tętno 145-160
  • Odpowiedz