Wpis z mikrobloga

#postmanstories #stokopert

A więc stało się :) Mój Różowy Pasek wybrał zwycięzcę :)

Zwycięzcę czego?

Otóż tego :)

Do 22.00 zgłosiło się 146 osób i zaczęło się wielkie wybieranie :) Śmiałem się do rozpuku, gdyż mój różowy na głos komentował dlaczego poszczególne osoby odpadają :) Mnie to rozbawiło nieziemsko a i ona miała sporo frajdy z całej tej zabawy :)

Tak więc wygrał: @potfurov

Dlaczego akurat on? Otóż uzasadnienie Wybierającej: ,,Bo skojarzyło mi się z takim miłym potworem mieszkającym pod fotelem, a ja lubię potwory, które są miłe,, ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jako smaczek mogę dodać, że nasz piąty kot, nie żebyśmy mieli już cztery, zostanie nazwany właśnie Potfurov :) No cóż zrobisz, różowy postanowił, ja się sprzeciwiał nie będę a i koncepcja bardzo mi się podoba.

Dodatkowo zostały przyznane trzy dodatkowe nagrody. Specjalne kartki otrzymają:
@manivelle - za nieoficjalne drugie miejsce
@parasolki - za chęć rozpoczęcia tradycji przechodniego znaczka.

No i @rawrar który urzekł mojego różowego paska nickiem i awatarem :) Gdyby wziął udział w ,,loterii,, to by wygrał bezapelacyjnie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Gratulujemy wszystkim i proszę odezwijcie się na PW.

W spoilerze nicki osób, które wzięły udział w ,,loterii,,:

Pobierz OldPostman - #postmanstories #stokopert 

A więc stało się :) Mój Różowy Pasek wybr...
źródło: comment_z8HrbC4SJTnBNIYY3kDNgRj5lMm2Hzop.jpg
  • 12
@Old_Postman: Dziękuję, dziękuję. :)

Właśnie zbieram się do spania, a tu taka miła wiadomość. Na pewno będzie to bardzo miła pamiątka.

Mój różowy bardzo ucieszyła się z motywu z kotem - hej wrzuć zdjęcie tych które już macie.

Nick rzeczywiście wziął się od potwora - dużo osób zna mnie na codzien właśnie jako potfur. Od dobrych kilkunastu lat.
Uwielbiałem te miny kiedy się przedstawiałem
- czesc jestem potfur. ( ͡°