Wpis z mikrobloga

Za niecałe 4 godziny Toronto ma ogłosić pozyskanie "major playera". Na 99% jest to Sebastian Giovinco któremu zaoferowali 6mln euro za sezon gry. To dla niego ponad dwukrotna podwyżka, będzie tam dostawał tyle co legenda Buffon i więcej niż Tevez dostaje w Juventusie. No ładnie Seba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://twitter.com/torontofc/status/557181221898563584?s=09

#transfery #juventus #seriea #mls #pilkanozna
Pobierz Minieri - Za niecałe 4 godziny Toronto ma ogłosić pozyskanie "major playera". Na 99% ...
źródło: comment_qzqGQVk2H7Wb6bpcgR7fQceD8zXVpxkG.jpg
  • 6
@Minieri: Szkoda mi że jego kariera tak się potoczyła. Śledziłem jego kariere od samego początku, wyczekiwałem aż wyjdzie z ławki chociaż na chwilę jak teraz Coman, to on a nie Marchisio miał mieć większy talent... Może gdyby w Juve byli inni trenerzy to wyglądało by to inaczej bo skilla to on ma
@attyla7: Moim zdaniem to akurat zawsze był skazany na średniactwo. Miał jakieś tam przebłyski, ale umówmy się - zero warunków fizycznych działa tylko wtedy kiedy ma się doskonałą technikę. Seba jest szybki, dynamiczny, drybling też ok, ale gdzieś się pogubił. Może to Juventus nie wykorzystał jego potencjału, nie wiem, ale jakoś mi go za bardzo nie żal.
Będzie dostawał więcej hajsu plus regularna gra. Czego chciec więcej? ;)
Trochę go szkoda w fifie lubilem nim grac, dobra technika ;)