Wpis z mikrobloga

@KBR_: ten numer mnie #!$%@?. Bo widac ze panna umie to i tamto, i sie w tym odnajduje. Tyle ze cebuliony jej daje pokazywanie cipy online i niestety poszla zla sciezka.
  • Odpowiedz
@KBR_:
@zeeman:
Wokalnie nadal jest jedną z lepszych piosenkarek w tych czasach. Poza tym udowodniła również, że jest jedną z lepszych raperek nie mając wcześniej styczności z tego typu muzyka. Nie jestem żadne sajko czy coś. Już nie patrze na wizerunek jaki sobie wykreowala, chociaż i to mi się w niej podoba.
  • Odpowiedz
@belmondo8: głosu czy umiejętności nie można jej odmówić, co podkreślam wrzucając ten wpis. Podobnie zresztą z Beyonce, która potrafi NIESAMOWICIE śpiewać. Moim zdaniem jednak tracenie takiego talentu na tak płytką, odtwórczą i napisaną przez kogoś muzykę zasługuje wręcz na potępienie.
Nie oceniam Miley, nie "nieszanuję" jej, ale nie mam też zamiaru jakoś wielce doceniać, moim zdaniem nie robi nic co by na szacunek zasługiwało.
PS. trochę poleciałeś z "najlepszą piosenkarką
  • Odpowiedz
@KBR_: mi się bardziej Hanna Montanna podoba, bo ma ciekawy jakby zachrypnięty głos a ta tutaj niczym się nie wyróżnia, ot śpiewający różowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz