Wpis z mikrobloga

@krystian9705: 90 lvl można teraz luźno wbić w nieco ponad 24h ingame, więc 100 to będzie jakoś poniżej 48h

A kupno dodatku nie dodaje Ci 30 dni gry. Z drugiej strony na 90 lvl będziesz się nudził, bo znaczna większość osób jednak gra na 100 :<
@krystian9705: Jak od razu idziesz po Loremastera, to nie wiem czy wystarczy Ci 30 dni :p

Te 24-48h, to levelując głównie na dungeonach, rzadko wychodząc z miasta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krystian9705: Loremaster to tytuł i osiągnięcie za wykonanie całkiem sporej ilości questów (każda lokacja wymaga zrobienia danej ilości, żeby ją odhaczyć). W sumie pewnie będzie to coś około 4000. Dosyć żmudna praca, choć nie powiem - niektóre questy są bardzo fajne.
A dungeony to takie specjalne miejsca z nieco silniejszymi potworami oraz bossami, w których można zdobyć itemy dla swojej postaci oraz nagradzają całkiem dużą liczbą XP za ich ukończenie. Możesz
@krystian9705: Spokojnie wbijesz maksymalny poziom. Instancje możesz robić szukający grupy przez funkcję Dungeon Finder. To specjalne lokacje gdzie w 5 osobowym zespole przebijacie się przez loch/fortecę etc. i zabijacie bossów dla zdobycia przedmiotów/doświadczenia/lepiej opłacanych questów.
@krystian9705: 2,5 dnia played aby wbić 90lvl. Bez hairloomów. Z nimi to pewnie połowa tego czasu. Zaznaczam, że levelowałem poprzez questy. Nie byłem przez nikogo boostowany. od 90lvl mocne spowolnienie jakiś 1lvl na parę godzin. W miesiąc będziesz już miał 100lvl i epiki.