Wpis z mikrobloga

@wielad: e tam, ja preferuję androida. IOSem się bawiłem na 4s. Z jednej strony bardzo mi się podoba design urządzeń od Apple, z drugiej wolę andka i mozliwość grzebani w nim jak sobie chcę. To trochę tak jak z systemami na pc. Ludzie korzystają z windowsa bo działa i nie trzeba się męczyć, a świry lubiące grzebać instalują linuxa i robią konkursy w odpalaniu kompa w sekundę.
Ale nikt mi nigdy nie wmówi ze chodzi płynnej. Nie uwierzę w to. Ja ip5 resetuje raz na 2tyg i to jak mi bateria padnie. A gowno S3 musze co drugi dzien bo metr mułu.
@wielad: iOS to gunwo, mialam w ręku iPhony od 3G do 6. Mój aktualny telefon chodzi tak samo jak 6, tylko ze kosztował 800zl a nie 3000. Samsung to gunwo as well. Wiec kolejny debil który dostał samsunga i narzeka, mimo ze stary HTC który miał 4 lata, 512 ramu i 1 rdzeniowy procesor chodzil lepiej niż SGS4.

Taka porada, wgraj CyanogenModa. Chyba ze masz zaawansowany syndrom srapple i nie potrafisz
Pobierz M.....i - @wielad: iOS to gunwo, mialam w ręku iPhony od 3G do 6. Mój aktualny telefo...
źródło: comment_Pc928HQM439B4uqN1CKK4yCNiZQmW85J.jpg
@wielad: miałem kilka miesięcy ajFona cztery i co? System super, fajny design, aparat wręcz powalał, czasem potrafił się ściąć na amen i wtedy musiałem czekać kilka min aż sam się wyłączy. Ale denerowało mnie to że mało rozbudowany, ze to nie Android wiec sprzedałem i mam moją kochaną motkę.

A za swoją wypowiedź: