Wpis z mikrobloga

Mirki, koleś proponuję mi kaskę na paypalu za itemek w #csgo. Napisał mi: "im buy with paypal, i will overpay a bit and ill go first in trade" - trochę nabrałem podejrzeń, bo dużo się słyszy o zwrocie kasy po jakimś czasie. Po spytaniu go o to odpisał: "nope,this transaction is non-refundable.Because i sending as a gift". Jako, że ja się kompletnie nie znam to może powiedziałby ktoś na jakiej zasadzie działa ten chargeback? Gościu wydaję się dosyć podejrzany, wysyła pierwszy, przepłaca, wieje fejkiem na kilometr.

#paypal #januszerynkusteam #steammarket #csgotrade

Przepraszam jeżeli użyłem źle jakiegoś tagu.
  • 10
  • Odpowiedz
oże powiedziałby ktoś na jakiej zasadzie działa ten chargeback? Gościu wydaję się dosyć podejrzany, wysyła pierwszy, przepłaca, wieje fejkiem na kilometr.

#paypal #januszerynkusteam #steammarket #csgotrade


@Kell: jeżeli wyśle jako gift to nie można zwrócić, czyli wysyła i masz od razu pieniądze, jak musisz coś akceptować to uciekaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kell: Jako doświadczony z PayPalem napisze Ci ze mi cofnięli 800 PLN prezent, który wypalacilem kolesiowi na konto. Grozi mu od 6 mies pozbawienia wolności do ilustam. Nie chcę mi się szukać listu. Dostałem ostatnio z sądu.
  • Odpowiedz