Wpis z mikrobloga

Kuce ! Ja jako sympatyk knp zastanawiam się czy by nie poprzeć ruchu narodowego i wrócić pod skrzydła UPR. Nie ufam już Korwinowi, widać że rozbijanie prawicy weszło mu w krew. Tym bardziej że sukces wyborczy był bardzo blisko. To zwyczajnie wygląda na sabotaż. Szkoda mi wszystkich sympatyków KNP którzy budowali poparcie dla tej partii. Zostaliśmy wyruchani. Trzeba znaleźć dla nas inne miejsce, bo Korwinowi zwyczajnie już nie ufam. UPR wydaje się dobrym miejscem. Zostaje jeszcze PiS z którym kiedyś byłem związany ale to raczej słaba opcja. Co o tym sądzicie? Idziecie za korwinem czy szukacie alternatywy?
#knp #kuce #polityka #korwin #upr #ruchnarodowy #4konserwy
  • 20
nie ma żadnego UPRu zostali wchłonięci przez RN


@Plex: dlatego napisałem: resztki z UPRu, choć pewnie powinienem był napisać: "resztki z czasów UPRu", konkretnie - kilkanaście osób typu Żółtek, Marusik, Dalecki, itd
@danin: dla mnie korporacjonizm to odłam socjalizmu. Jeśli państwo chce kontrolować jakieś sektory gospodarki i wnikać w status pracowników to ociera się o socjalizm. Nie jest to sensu stricte socjalizm ale jednak jakiś odłam.