Wpis z mikrobloga

Właśnie po raz kolejny obejrzałem "Titanica". Jesus Maria, ten film to istne arcydzieło kinematografii, podziwiam Camerona za to, jak go nakręcił. Poza tym to chyba najbardziej wzruszający film jaki kiedykolwiek widziałem, jako chyba jedyny doprowadza mnie do płaczu za każdym razem gdy go oglądam, nie ważne czy to jest pięćdziesiąty czy setny raz, po prostu łzy same wpadają mi do oczu, nie mogę się powstrzymać i płaczę jak dziecko.
#titanic #film #filmy #feels #feelsy #jamescameron
m.....4 - Właśnie po raz kolejny obejrzałem "Titanica". Jesus Maria, ten film to istn...

źródło: comment_sS8bTFJDVrsqIGJngVOHBtvKgq0IMMps.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@maschio94: Olać tam romanse, sam statek jest zajebisty i mam nadzieję, że skończą ten Titanic II oraz będę miał okazję się przepłynąć nim. :).

Co do filmu to bardzo dobrze go oceniam przede wszystkim właśnie na klasę i dbałość, z jaką ten statek został przedstawiony, bowiem transatlantyki w tamtym okresie przechodziły rozkwit. Ten luksus, piękno... statek sam w sobie był dziełem sztuki a nie to co teraz choćby Queen Mary 2
L.....a - @maschio94: Olać tam romanse, sam statek jest zajebisty i mam nadzieję, że ...

źródło: comment_iQsCAU7WKcGnqUCtWezJHGb12uOCsBjb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz