Wpis z mikrobloga

Hej, mam małe ogłoszenie, głównie skierowane dla tych z #lodz i #katowice Pewnie niejedna osoba z zazdrością czytała o zarobkach programistów i ogólnie o tym jakie profity czerpie się z samego faktu wykonywania tego typu profesji (jak np ostatni artykuł). Część z osób nawet pomyślała czy nie warto byłoby spróbować się przekwalifikować. Tutaj jednak zaczynają się schody, motywacji brak i to nie jest wcale takie łatwe jak mogłoby się początkowo wydawać. Sam od kilku lat pracuję w zawodzie ale pamiętam jak wyglądały moje początki. Z myślą o tych osobach podrzucam Wam firmę która organizuje darmowe szkolenia na programistów, we wspomnianych wyżej miastach. Jeden warunek to aktualne zatrudnienie gdziekolwiek. Więc jeżeli ktoś myślał o tym aby spróbować swoich sił, zachęcam do wzięcia udziału w tym szkoleniu. Sam plan wygląda przyzwoicie, a i ilość godzin pozwala wierzyć, że da się faktycznie coś liznąć z tego programowania zgodnie z podanym harmonogramem. Samo szkolenie jest darmowe (finansowane przez unię, no nic lepsze to niż portale o kotach ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a zapisy na nie polegają na umówieniu się na prosty test. Z rozmów z ludźmi, biorącymi udział w szkoleniu wiem, że dużo im to dało i na prawdę warto się zdecydować, pod warunkiem, że przygotowani będziemy na dużą ilość czasu jaki trzeba na nie poświęcić i to zarówno w czasie samych szkoleń, jak i po godzinach w domu. No ale samo 15k się nie zacznie zarabiać nie? Od siebie dodam, że sam wpis nie jest żadnego typu afiliacją, czy innego typu profitem dla mnie czy tej firmy. Ot po prostu, wiem o istnieniu czegoś takiego i daję znać społeczności. Być może ktoś brał udział i może się podzielić z resztą czy warto, fajnie jeżeli dacie znać. No i oczywiście najważniejsze tutaj http://www.lamara.com.pl/

Dorzucam kilka chwytliwych tagów jak #praca #programowanie #java #cpp
Gdyby ktoś chciał więcej info, lub o coś zapytać w temacie etc. dajcie znać tutaj lub na priv. chętnie się podzielę swoją wiedzą.
  • 26
  • Odpowiedz
@tomic: jeśli formatujesz kod tak samo jak tą wypowiedź, to zmień branżę :P Poczytaj sobie dokumentację akapitów, łamania wierszy itepe... Dostałem oczopląsu na drugiej linijce
  • Odpowiedz
Jesteś pracownikiem mikro lub małego przedsiębiorstwa z terenu województwa łódzkiego?


Unia zawsze wie co jest dla Ciebie lepsze.
  • Odpowiedz
@tomic: dlaczego informacje o kursie są takie nie jawne? Nie wiadomo jakie branże wchodzą w grę

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zameldowanie na terenie województwa łódzkiego oraz praca w wybranych branżach (o szczegóły należy pytać telefonicznie).

oraz brak harmonogramu szkolenia..?
  • Odpowiedz
@tomic: przydałoby się to przeczytać przed publikacją


Zapraszamy na szkolenie:


"Programista C++"

realizowane w ramach projektu "Plusy dodatnie: Programista C++"

(szkolenie odbywa się w Katowicach)


Kurs stanowi wstęp do programowania w języku JAVA

dla osób nie mających doświadczenia w programowaniu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ATkonvi: Nie chcę robić za ich rzecznika, bo tak jak wspomniałem nie mam w tym żadnego interesu. Co do samego harmonogramu pewnie sami go jeszcze nie znają, bo to szkolenie rusza gdy zbiorą odpowiednią ilość osób. Tak mi opowiadał jeden znajomy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@egoistyczny_logistyk: o szkoleniu wiedzialem juz dawno gdy jeszcze nie mieli oddzialu w katowicach i nie udostepniali sciezki z c++. Z tego opisu faktycznie wynika ze jezeli ktos nigdy nie mial stycznosci z programowaniem, najlepiej jest ruszyc z c++ ktora ku temu jest dedykowana. Nawet jezeli tej informacji nie zawarlem to zawsze mozna to doczytac na ich stronie a tego typu docinki nie sa potrzebne.
  • Odpowiedz
@tomic: chyba się nie zrozumieliśmy. Ja tutaj nie neguję wartości merytorycznej samego szkolenia. Po prostu zwróciłem uwagę, że osoba, która kopiowała opis przeoczyła jedno wystąpienie słowa Java, przy zamienianiu go na C++ w opisie szkolenia w Katowicach.
  • Odpowiedz
Jeden warunek to aktualne zatrudnienie gdziekolwiek.


@tomic: Na stronie piszą, że "Projekt skierowany jest do osób zatrudnionych w mikro lub małych przedsiębiorstwach z terenu województwa łódzkiego"

Czyli duża międzynarodowa korporacja się chyba nie kwalifikuje? Masz może jakieś inne info z doświadczenia?
  • Odpowiedz