Wpis z mikrobloga

@JaTegoNiePowiedzialem: Koleś ogólnie z typu sceptyków, szukających sensacji, ukrytych mechanizmów ale przede wszystkim z dużą ilością fantazji. Swojego czasu czytałem co jegomość miał do napisania na forum, śmiechu co nie miara. Typowe policzkowe żal dupe ściska, to ja jestem zajebisty, reszta to nooby...
@JaTegoNiePowiedzialem: Jak podchodzisz do tego typu spraw w taki sposób to nie ma żadnych skandali. Tak z pamięci podajac jak na offline jedna druzyna scfanila się i kilku graczy siedziało w taki sposób ze widziało monitory dla publiczności dzięki temu znali dokładnie lokalizacje przeciwnika i w kierunku jakim patrzyli się (zajęli wtedy 1 lub 2 miejsce), czy temu podobne "skandale" miejsce miały. Wracajac do książki nie jest warta tych 6 złotych...
@skull_pain: Nie znasz sprawy, więc się nie wypowiadaj.
Byłem tam, znam sprawę, widziałem i gówno a nie widzieli.

Sprawa dotyczy finału w Tychach i po 45 minutach przerwy w streamie i badaniu przez wiele osób okazało się, że jak człowiek praktycznie rozpłaszczy się na biurku i włoży głowę pod monitor to widać mały kawałek ekranu, nie EKRANÓW tylko jednego EKRANU (dokładnie to lewy górny czyli miałeś podgląd na... licznik FPS i