Wpis z mikrobloga

@Kelemele: ciekawe jaki byś był radosny mając sraczkę, bo ktoś nie umył rąk po sraniu i wymacał bułki w sklepie?

Nie znasz nikogo, kto by ucierpiał od bułki z gównem bo:

1) trudno udowodnić, że srakę spowodowała zanieczyszczona bułka i że bułka w ogóle była macana obsranymi łapami.

2) nikt się nie chwali, że ma sraczkę.
@xkorzen: Nie, może mnie ten internet jakoś myli bo co na mirko nie wejdę to są ciągle narzekania, bóldupy, śmichy hihy ze cebulaków. Nikt nie pomyśli że połowa tych rzeczy to są jego własne wyobrażenia i nie ma tak na prawdę mieć o co bólu dupy bo nic nie zrobisz z tym, a wypisywanie żałosnych poemów w internecie jest równie głupie, jak nie głupsze od dotykania bułek gołymi rękami. Zbiera się
@Kelemele: no i? Taka jest specyfika Mirko. 40% to gorzkie żale, 40% heheszki, 20% chwalenie się. Nikt tu nikogo przecież na siłę nie trzyma. Albo komuś taki klimat pasi, albo nie.

BTW. Właśnie sam masz marudzisz jak to ludzie mają ból do dupy na Mirko (lennyface)
@xkorzen: ja nie marudzę tylko Ci wyjaśniam mój punkt widzenia skoro zapytałeś. Powinieneś przestać już ze mną dyskutować i iść walczyć z dotykaczami kajzerek w sklepie bo Ci wszystkie dotkną. Myślałem że to strona ze śmiesznymi obrazkami, a okazuje się że to strona ze śmiesznymi frustratami co będą dyskutować o dotykaniu bułek w sklepie. Jaki będzie następny temat? Beka z podludzi którzy się podcierają lewą ręką? ( ͡° ͜ʖ