Wpis z mikrobloga


Od razu zaznaczam, że korzystam zarówno z blaszaka (trochę już wiekowy, ale kultowe gierki uciągnie) jak i ps4, na obu platformach gra mi się świetnie i czerpie z tego dużo frajdy, dlatego wojna pc vs konsole lata mi wiadomo gdzie. Ale czasami kisne srogo czytając wasze wpisy, mireczki spod gwiazdy gryzonia

1.wyższość pc bo hurr durr 4k 60fps i tekstury lepsze niż po drugiej stronie drzwi od piwnicy
2.obczajaj ustawienia minimalne
3...........
4.profit/brak profitu?

3...2...1...

#pcmasterrace #konsole #ps4 #xbo
  • 5
@kubabaj: jak się wyda odpowiednią ilość kasy na hardware to ma się wbite w minimalne, a często i rekomendowane. Dla mnie granie na pc polega też w pewnej mierze na zainteresowaniu sprzętem i ogólnie technikaliami, czy też mówiąc bardziej ogólnie, środowisku, w jakim te gry są uruchamiane. Jeżeli kogoś to nie interesuje, to jego sprawa, niech gra na czym chce, ale później nie marudzi na wymagania sprzętowe.
@plnk: zgadzam się w 100%, po prostu śmieszą mnie krzykacze, którzy ekscytują się osiągami pecetów, gdy jednocześnie na własnych blaszakach mogą co najwyżej jajka usmażyć, a umówmy się, są tacy....