Wpis z mikrobloga

pierwszy raz jesteśmy w takiej sytuacji gdy spada cena oraz trudność, za to rośnie ilość transakcji dziennych. CEX.io właśnie ogłosiło zawieszenie działalność argumentując to zbut niską ceną. Według ich obliczeń cloudminning jest opłacalny przy cenie $320< i teraz za dużo muszą dopłacać. W obecnej sytuacji zostaną tylko poważni gracze ponieważ większości po prostu nie będzie stać utrzymywać swoich kopalni.
Bitcoin jest cały czas eksperymentem i setki rzeczy może pójść źle, będą wzloty i upadki ale ja tam piszę się na taką podróż. Ostatnio jak przemierzałem bezkresy internetu wpadłem na historyczny wykres akcji amazona. Wbrew pozorom jest on bardzo podobny do Bitcoina. Zupełnie nowa technologia i podejście do już istniejącego zagadnienia, ogromny szum medialny, histeria na rynkach. Gdy pękła bańka dotcom akcje Amazona spadły z $72 do $6.
Jest zdecydowanie za wcześnie żeby wróżyć koniec czy sukces, nie mniej jednak nie będzie nudno pod tym tagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty
Pobierz alwayscool - pierwszy raz jesteśmy w takiej sytuacji gdy spada cena oraz trudność, za...
źródło: comment_1b4G3TplIL3ohL7Gdhv7j7FzNZMyPX4a.jpg
  • 3