Wpis z mikrobloga

Planuje przesiadkę z Creative Fatal1ty na Steelseries Siberia V2 lub Razer Kraken.

Miał ktos może okazję porównać i może polecić/odradzić któreś z wymienionych?

Od razu zaznaczam że słuchawki kupuje tylko do gier. Zależy mi na tym żeby były wygodne, mikrofon działał dobrze (i był składany/chowany). Rozważałem również zakup Superluxów + Mikro Zelman ale pozostanę jednak przy tych.

Zastanawiałem się też nad SS z #aliexpress ale nie wiem...

#sluchawki #steelseries #creative #fatality #pytanie #gry #csgo
  • 15
  • Odpowiedz
Obydwie pozycje overhyped, naprawdę ładnie wyglądają to fakt, no i mikrofon dobry ale za ta kasę chyba lepiej kupić jakieś porządne słuchawki muzyczne. Przynajmniej jeśli granie nie jest Twoja jedyną aktywnością.
  • Odpowiedz
@NikczemnyF: @sha4ky: No jak masz słuchawki do muzyki inne , to pewnie jest to całkiem dobry wybór, chociaż superluxy całkiem przyzwoicie się do gamingu nadają. A sporo tańsze.
Ale ja i tak bym senki jakieś albo kossy wziął :P
  • Odpowiedz
@sha4ky: jak masz dobra karte dzwiekowa (nawet w sumie ta na plycie glownej daje rade) to wez siberie - ja mam krakeny 7.1 i kiepsko pozycjonuja - nie rozrozniaja poziomow gora/dol
  • Odpowiedz
@sha4ky: Osobiscie posiadam Razery Krakeny. Uzywałem SSy v2, raz Superluxy jakies mialem na glowie. I powiem wprost nie chce widzieć innych słuchawek niz Krakeny :)
  • Odpowiedz
@sha4ky: w domu mam siberia v2, ostatnio w buddaplay grałem na krakenach. Dźwiękowo bardzo podobnie, jednak różnica jest w budowie. Siberia mają tandetny skrzypiący plastik, krakeny wyglądają i są solidniejsze.
  • Odpowiedz