Wpis z mikrobloga

Jeżeli żona #owsiak zarabia w #wosp 9000zl brutto to pewnie jakies 6000 netto. Zakładając, że Owsiak nie ma pensji i się dzielą pensją żony to każdy z nich zarabia po 3000zł. Dobrze myślę, że nie ma o co robić #gownoburza?
  • 28
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy:
Chciałem z prostować kolegów, poza tym do Owsiaka nic nie mam. Powtórzę jeszcze raz, w papierach jest w porządku, czego dowodem były kontrole. Natomiast każdy ma swoją ocenę do tego jaki jest podział środków i na jakie cele są one przeznaczone. Ja w tym względzie nie mam mu nic do zarzucenia (w przeciwieństwie do MK) nawet gdyby miał z datków zarabiać pensję prezesa banku. Uważam, że tyle dobroci ile
  • Odpowiedz
Bo co do faktów Kurka nie kłamie, różni nas jedynie ocena i wnioski z nich wyciągnięte


@madlung: Ehem ehem ehem, nie róbmy #!$%@? z logiki. To że nie wie co oznaczają niektóre z cyferek (albo raczej udaje?), ale stara się na ich podstawie stawiać oskarżenia już jest kłamstwem. Ocenianie kto ile zarabia to jedno a fałszowanie danych księgowych za które został pozwany to drugie


(teraz strasznie przycichł po
  • Odpowiedz
(teraz strasznie przycichł po pozwie, bezpieczniej napisać że Woodstock kiedyś był poligonem)


@skejna: Znowu go pozwali czy coś innego ? Jakby nie patrzeć nawalanka w Owsiaka trwa w najlepsze, a na dodatek Chicken stawia jakieś ultimatum Owsiakowi.
  • Odpowiedz
@skejna: Też się dziwie co z tą stroną księgową jest, bo czytając wyrok to najlepszego porządku w papierach WOSP też nie ma.

Świadek Dorota Pilarska, pełniąca funkcję głównej księgowej w fundacji WOŚP od 15 lat, potwierdziła, iż środki, uzyskane z lokat kapitału, zebranego w czasie zbiórki publicznej, były przeznaczane na zakup nieruchomości. Do zeznań tego świadka sąd podszedł jednak ostrożnie, gdyż świadek był osobą, która sporządzała wykazy operacji finansowych, o
  • Odpowiedz
@StaryBrodacz:

Znowu go pozwali czy coś innego ? Jakby nie patrzeć nawalanka w Owsiaka trwa w najlepsze, a na dodatek Chicken stawia jakieś ultimatum Owsiakowi.

Ultimatum jak zwykle :
"Dawaj księgi, dalej nie powołamy biegłego żeby Cię skontrolować ale mam parę zainteresowanych koncernów medycznych, które zapłacą za informację ile można uzyskać rabatu na pompach insulinowych od ceny rynkowej 500$". Gdyby Kurak chciał, mógłby zoorganizować społeczną kontrolę finansowaną przez internautów, to prosta sprawa starczy żeby każdy się zrzucił po
  • Odpowiedz
@madlung: @skejna: skoryguję tylko dwie rzeczy:
1. w opublikowanych dokumentach nie widnieje wysokość wynagrodzenia JO lub LO, a koszt pracodawcy. Chyba każdy wie, że koszt pracodawcy > pensja brutto > kwota na rękę. Konkretnej wysokości pensji netto nie policzymy bez szczegółów umowy, ale bezpiecznie można oszacować ją na 45-55% kosztu pracodawcy. Że państwo rżnie nas na podatkach chyba nie jest winą fundacji? :)
2. księgowa WOŚP była świadkiem
  • Odpowiedz