Wpis z mikrobloga

To świetnie już pobieram! :)

FFFFUUU telefony i iPody Apple'a powodują 10 % mobilnego ruchu. Wbrew pozorom są bardzo popularne i mają potencjał.

Mówię tak to odcinając się od dyskusji o tym co jest lepsze a co zue.
Ja mogę policzyć na palcach wszystkich którzy korzystają z Androida. Mogę powiedzieć Srandroida ale nie będę się zniżał do poziomu hejterów.

iPhone nie jest doskonały ale można go po prostu lubić, nie trzeba kochać.
A przy próbie odświeżenia obserwowanych nadal wyskakuje błąd połączenia z serwerem wykop.pl, niezależnie od rodzaju połączenia (EDGE, UMTS, WiFi).
Frederic ale właśnie - skoro android/WM są popularniejsze to wtf z aplikacją na iPhone? Bo iPhone jest lanserski i fajnie się z nim pokazać?

Lubić to można było 3G/3GS.

podpisano użytkownik androida
Bolączką Androida są wersje systemu i gazylion nakładek producenta - w tej chwili można kupić nowe urządzenie z wersją (dla przeciętnego usera nieupgradeowalną!) systemu 1.5, 1.6, 2.0./2.1 i 2.2. Każda z tych wersji może mieć jeszcze jakieś nakładki HTC, Samsunga, Motoroli czy innego LG. To naprawdę nie ułatwia tworzenia aplikacji :-) A japko, przy wszystkich swoich wadach, po prostu jest i działa. Owszem, Android ma nieporównywalnie większe możliwości, ale jeżeli Google naprawdę
@bulzaj: Nakładki wyglądu nie zmieniają działania aplikacji, każde z tych systemów jest ze sobą w 100% zgodne, ponieważ działają na maszynie wirtualnej, więc nie gadaj głupot. I spokojnie userzy mogą sobie zapgrejdować system jednym kliknięciem, no chyba że maja naprawdę stary telefon. IPhone też ma różne rozdzielczości i co z tego? Argumenty z dupy...