Wpis z mikrobloga

Odebrałem dziś moją Xiaomi band od majfrienda. Zamówiona 20.12, przyszło w małej kopercie bez kartonika: opaska, dwa paski, kabel do ładowania + świstek z krzakami "jak używać".

Działa bardzo fajnie, po wgraniu modowanej apki powiadomieniom z każdej aplikacji można przypisać inne wibracje/kolorki świecenia. Jedyny minus, to budzik - działa dość dziwnie. Wibruje 4-5 razy i koniec. Będę musiał jeszcze to sprawdzić. Wykonana bardzo fajnie, pasek ma mocne zapięcie.

#pokazzakupy #aliexpress #xiaomi #android
Pobierz Treker - Odebrałem dziś moją Xiaomi band od majfrienda. Zamówiona 20.12, przyszło w m...
źródło: comment_DOcdEwpaJ2mbTfTV0hrm35HkIyqyb6Ja.jpg
  • 41
@Treker: z jakiej aplikacji korzystasz i skąd ją masz? pytam, bo ja nie mam możliwości zintegrowania powiadomień z opaską, a zainstalowałem sobie przerobioną na angielski wersję aplikacji od xiaomi
@Treker: Daj znać, jak uda się coś zrobić z budzikiem. Sam bym chętnie kupił, właśnie głównie po to, żeby budziło mnie w odpowiednim momencie, nie wybudzając różowegopaska, ostatecznie może aktywować budzik w telefonie .
@PiTcA: będę dziś testował. Niby ma to działać tak, że wibruje po 4-5 razy co 10-15 minut, aż się dotknie smartbanda. Wolałbym coś w stylu wibracji do momentu akcji na telefonie... Pewnie kwestia czasu, aż modowane apki będą robiły takie rzeczy.
@Treker: brakuje tagu #miband :D niedługo moją muszę naładować bo już bateria powoli pada;D niezła cena jak na 2 paski :)

swoją drogą miband działa na kitkatach, odblokowywanie telefonu na miui albo lolipopie.
@Lanc: Ile trzyma Ci na baterii? Mi przez 8h nocy (bez powiadomień) spadło o 5%... Trochę dużo i się zastanawiam, czy to nie #!$%@? jakaś...

@PiTcA: No i gitara, obudziłem się dziś 4h po ustawionym budziku ( ͡° ʖ̯ ͡°), coś słaba skuteczność tego budzika...
@Treker: też mi tak leci na początku. Ale ostatecznie po ostatnim ładowaniu działała 29 dni ;) Pamiętaj ze apka z powiadomieniami zwiększa zużycie baterii.
@Treker: strasznie szybko leci. Ale poczekaj do końca i potem rób dispute (masz na to chyba jeszcze trochę dni, no nie?). U mnie po 2 dniach spada do 85%. A teraz mam 12 dni i 60% baterii. Przy ostatnim ładowaniu wytrzymała 28 dni.

Generalnie batera spada strasznie dziwnie. Pamiętaj też, że wersja z powiadomieniami to nie jest oficjalna apka od xiaomi - powiadomień masz XX dziennie - każde powiadomienie to wibracje
@Lanc: @gorush: @Treker: też mam mibanda i w ciągu 3 dni 20% zleciało - tyle że przy okazji sporo zabawy i sporo wibracji z powiadomień na zmodowanej aplikacji. Banda dostałem w zafoliowanym pudełku z jakąś nalepką z numerami, więc prawdopodobnie oryginał.
@Treker: kupiłem od tego samego sprzedawcy, wczoraj dotarło i widzę że też leci u mnie dość szybko. Liczyłem, że może się "wyrobi", ale chyba zrujnowałeś moje nadzieje ( ͡º ͜ʖ͡º) Sprzedawca bez problemu zaakceptował dispute, czy raczej się pluł?