Wpis z mikrobloga

@MWittmann: Wiesz co? W sumie to nie jestem pewny na 100% czy tak było, ale jeżeli ktoś, w tym także Ty uważa że po atakach terrorystycznych, wszystkie głowy państw powinny iść w ogólnym marszu, a nie w oddzielnym kordonie to macie nieźle nawalone w głowach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lennyface: Parodią jest Twoje myślenie. Nikt nie będzie ryzykował życia takich ludzi tylko dlatego żeby coś pokazać. Niech by jedna bomba tam walnęła i w Europie bałagan się robi i pokazuje to jaka ona jest silna i rozsądna. Obama nic nie pokazuje tylko wynajmuje miasta i sam sobie zapewnia ochronę i to jest rozsądne.
@Kelemele: No to nie ja tak myślę tylko propaganda, która głosiła, że najważniejsze głowy Europy pójdą w 7 milionowym marszu.

Jeszcze ta reżyserka euronews by kręcić z ulicy, a nie z lotu ptaka by sprawić wrażenie potężnego marszu xD.
@lennyface: tak, słuchałem po co i słuchałem także że i tak zebranie w takim czasie i chwila po ataku tylu głów Państw to głupota. Ty piszesz co się powinno żeby wyglądało, a ja co powinno żeby działało. To i tak jest tylko teatr dla ludzi przed telewizorem.