Wpis z mikrobloga

#popularnaopinia
1. O co chodzi takiemu MatkaKurka, że jest takim wielkim przeciwnikiem #wosp ? Dlaczego tak bardzo zależy mu na tym by oczernić WOŚP publicznie i żeby ludzie mieli jak najgorsze zdanie? Czy naprawdę złe jest to że WOŚP chce robić coś dobrego i pomagać ludziom? Co zresztą widać w szpitalach, które posiadają sprzęt zakupiony z pieniędzy ze zbiórek.
2. Dlaczego jak ktoś powie że nie wierzy w boga to jest nazywany gimboateistą bo się afiszuje i manifestuje swoją niewiarę, a jak prawicowiec mówi publicznie "Nie daję Owsiakowi" to jest ok? Skoro to czy ktoś wierzy wg prawicy ma być osobista sprawą to po co publicznie się obnoszą z tym jak bardzo nie dają nic WOŚP i się tym szczycą? ##!$%@?
3. Zarzutem wobec WOŚP jest między innymi to, że jest finansowane z budżetów miejskich i tak naprawdę każdy się do tego doklada, nawet jak ktoś nie chce. Dlaczego w takim razie OjciecKogucik nie zechce tak bardzo prześwietlić finansów kościoła, z którego jakoś nie widać profitów w medycynie. Pieniądze dla żony Owsiaka to źle, pieniądze na luksusowy samochód dla hierarchy kościelnego to już nic złego. A jak ktoś o tym zechce powiedzieć, to zarzut, że to jego nie dotyczy.
Gdzie w tym wszystkim sens, gdzie logika? Oprócz tego, że tu chodzi o politykę i władzę, no bo przecież takie #lewactwo jak Owsiak nie może robić nic dobrego, my jesteśmy ci prawi i sprawiedliwi i to nas powinni ludzie słuchać. Oprócz walki o "rząd dusz" nie widzę z prawej strony żadnej dobrej woli. Tylko chęć zniszczenia inicjatywy, która wyrządziła dużo dobrego. Podsumować można krótko - Polak Polakowi Polakiem. Bądź też z filmu "Bogowie": "Polak Polakowi to nawet porażki zazdrości". Co prawda Owsiak i WOŚP porażki nie ponieśli, ale niektórzy dumni by byli i chełpili się tym jakby ta inicjatywa upadła.
#4konserwy #bekazprawakow #hipokryzjazawszespoko #oswiadczenie #pytanie
  • 5
@Aerials: Czytałem, to co on robi to delikatnie mówiąc robienie kobiety lekkich obyczajów z logiki. Zarzuty z palca wyssane i wynikające z niewiedzy. Ale co z tego, ważne by obrzucać błotem, zmyje się, ale smród pozostanie. Nie rozumiem sensu działania takich ludzi oprócz chęci niszczenia czegoś czego oni sami nie zrobili. Nie rozumiem co kieruje takim człowiekiem ani jaki ma cel.
@kopytko1234: Eh, już tyle o tym pisałam, nie chce mi się powielać własnych postów. Dla mnie Owsiak nie jest wiarygodny. Sam powoduje nagonki na siebie. Gdyby był szczery i przyznał ile pieniędzy idzie na cele inne niż Orkiestra (i nie reagował nerwowo na zwyczajne pytania), gdyby objaśnił dlaczego rezygnuje z usług dużej firmy audytorskiej na rzecz małej, ktora bierze o wiele wyższe wynagrodzenie, gdyby wytłumaczył dlaczego zlikwidował spółki po tym, jak