Wpis z mikrobloga

@Rga79:
@carl1910 dobrze pisze. Kibicowałem GB, ale decyzja sędziów moim zdaniem była zła. Sędziowie zepsuli mecz. Mogła być fascynująca końcówka, a tak mecz skończył się za wcześnie.
  • Odpowiedz
@carl1910: @Rga79: Pereira osądził. Incomplete pass. Trochę mnie to zaskakuje, bo raz że piłka ruszyła się (nie stracił kontroli nad nią) już po kontakcie z ziemią, a dwa że ja tam się doliczyłem co najmniej dwóch kroków przed ziemią. Cóż widocznie byłem do tej pory w błędzie jeśli chodzi o te zasady.
Szkoda Deza bo zacny z niego WR.

Osz kufa, sorry. ;-)
  • Odpowiedz
@Rga79: Zła decyzja w jednym meczu usprawiedliwia złą decyzję w drugim? Idąc tym tropem to jakaś zła decyzja w sezonie regularnym usprawiedliwiła złą decyzję w meczu Dallas Detroit bo inaczej, któraś z drużyn mogła nie grać w playoffach..
  • Odpowiedz
@carl1910: @Rga79: No, jak Pereira coś powie, to nie ma wuja we wsi.

Co najlepsze w tym całej sytuacji, to Bryant powinien mieć kontrolę nad piłką nawet po tym jak upadnie i teoretycznie jest już na ziemi. Czyli 1. łapie piłkę, 2. upada, jednocześnie piłka dotyka ziemi, 3. Dez cały czas ją trzyma, nawet po odwróceniu się na plecy, 4. trzyma ją cały czas nikomu nie oddając ;-)
  • Odpowiedz