Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wypada moja rocznica na wypoku. Nołnejmem byłem, jestem i pozostanę. Równo cztery lata temu o 19:00:16 się zarejestrowałem, i ten wpis również o tej godzinie dodaję - takie zboczenie po listach na nocnej, dzięki szpatsi ;)

Mimo 4 lat na karku, to tak naprawdę swoją przygodę zacząłem początkiem czerwca zeszłego roku. Wtedy też dodałem swój pierwszy gówno wpis i tak to się zaczęło. Jako nocny marek prędko okryłem co to nocna zmiana, że jedyne prawilne listy to u szpatsiego - słowem - wsiąkłem w mirko i nocną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy faktycznie poziom mirko spadł w ciągu tego pół roku, czy może jako newfag tego po prostu wcześniej nie zauważałem, ale generalnie to dawno bym stąd poszedł - załatwił se perma czy się skasował, ale nie mogę. Kilka osób mnie tu trzyma jednak () a poza tym, co ja bym robił bez mirko? (_ )

W tym miejscu chciałbym pozdrowić
@JaTubagno @yoreciv @zle_sny_rabina @Pyskata
#zaczepiamrozowektorezemnagadajabomnieniewidzialy

Dodatkowo muszę wymienić @nint (pamiętam, że nie uważasz mnie za nołnejma ( ) ) oraz @Meara [pozdro od #!$%@? :D]

Oraz #nohomo dla @Czeski_Szwagier @Bartek2016 @PanKtos @KBR_

Aha, specjalnie pozdrowienia dla @PyraPrzeznaczenia, bo dzięki niej mam możliwość zobaczyć czasem stare wpisy @spatsi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pewnie o kimś zapomniałem, dlatego ogólnie pozdrowię wszystkie Prawilne Mirkówny i Mirki z #nocnazmiana - #noelo

#wykopowarocznica #wykopoweurodziny #oswiadczeniezdupy
źródło: comment_1qNOLK7SSdBGH5fqqUajuaMfzLG2voDb.jpg
  • 67
@N___________: ograniczam się do mirko, z rankingu całkiem wypadłem. Więc przyjmijmy, że wolą rankingu i moją, bordo nie zostanę ;)
@nint: do czego to doszło, żeby o sobie nie można pisać czego się chce, bo można obrazić innych przez to ( ͡º ͜ʖ͡º)