Wpis z mikrobloga

@rebul4: Choć nie wierzę, to propsuję, bo naczytałem się materiałów na zaliczenie z filozofii, z których wynika że Chrześcijaństwo to filar demokracji i bez niego zachodnia cywilizacja upadnie.
Skoro ktoś musi kultywować, to dobrze że nie jestem to ja. Dobra robota!
  • Odpowiedz
@rebul4:
"Jestem miłością nad miłościami!
Tylko przebaczanie sprawia mi ulgę!"
A tymczasem:
Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. ;)
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: taki kątęt działa na tutejszych ateistów jak płachta na byka... co jest ciekawe bo jak by zrobić jakieś badanie to obstawiam że pewnie u 80% z nich coś takiego znajduje się w domu abo nawet wisi na ścianie xD

dla porównania katole nie dostają bólu dupy o to że pojawiają się treści przeciwne ich przekonaniom... a wydawało by się że powinno być na odwrót, pierwsi powinni mieć #!$%@? bo i
  • Odpowiedz
Człowiek rozumny (homo sapiens) istnieje podobno około 200tys. lat. Podczas 2tys. lat (od narodzin Jezusa) poczynił postęp nieporównywalnie większy, niż przez pozostałe 198tys. lat. Szach mat ateiści.
  • Odpowiedz
@Horus_WNC: Piszesz o starym przymierzu między Bogiem a ludźmi, gdy je zawarto ludzie wystraszyli się obecności Bożej gdyż myśleli że mogą zasłużyć/są niegodni obecności Boga w ich życiu. Otóż prawda jest taka że ci ludzie nie zrozumieli tego co poznał Abraham, że zbawienie jest z łaski, przez wiarę. Po to przyszedł Jezus Chrystus na świat by ukazać im że zbawienie jest z łaski przez wiarę, gdyż tylko on zdołał być świętym
  • Odpowiedz