Wpis z mikrobloga

@EugeniuszGeniusz: Na pewno jakość wideo lekko zaniża. Same tekstury, efekty graficzne na ps4 są jakie są. Więcej z tak rozbudowanej gry ps4 raczej nie wyciśnie. Mimo wszystko nie narzekam, świat jest niesamowicie ogromny, a gra bardzo rozbudowana.
Niestety ma też sporo wad.
@EugeniuszGeniusz: Całkiem inne gry, w skyrim radzisz sobie sam, tutaj masz ekipę. Skryim wydawał mi się pusty, więcej chodzenia niż samych questów. W DA świat jest niesamowicie wielki, co chwile nowa mapa, zapełniona po brzegi. Niestety wada tej gry to voice acting i ogólnie średnie dialogi (jest tego mnóstwo, ale ja już w większości pomijam je), klimat i fabuła lecą na pysk. Gram głównie dla zabawy, ot chodzę po świecie, lvluje,
@EugeniuszGeniusz: Gram po eng, niestety jakoś sztucznie to wygląda. Animacje przy rozmowach czasem wyglądają tak sztywnie, że aż mnie skręca. Chociaż po około 30h przywykłem. Pomijam dużo dialogów bo jest ich od groma, gdybym wszystko słuchał i czytał to pewnie byłbym ze 5h w tyle z rozgrywką.
No, ale zależy kto co lubi, może tobie przypadnie do gustu. Ja wolę klimat wiedźmina, prosty, a genialny. Tutaj jak i w skyrim dużo