Wpis z mikrobloga

@bigasslover: trudno, odrobie w kolejnym miesiacu ;) wole spokojnie poczekac az wyjdzie z dolka niz walic 100zl na kolejne 4 wtopy ;) w bukmacherce nie mozna sie spieszyc i liczyc na nie wiadomo jakie zyski. Tylko chlodna glowa.
Ja stawiam wylacznie na króla, jak ktoś wyzej wspomnial na bukmacherke trzeba patrzec chlodno. Pieniadze to rzecz nabyta, raz sa a raz ich nie ma. Moja plaska stawka to 30, ale tez szkoda wtopienia 120 :) stawiam dalej mimo wszystko :)
@000loki: no tak ale tu już nawet nie chodzi o to, że on ma dołek, ale w tym miesiącu jego typy są po prostu #!$%@?. Ja mam minimalne pojęcie o NBA a i tak wczoraj jak zobaczyłem typ na Memphis to od razu pomyślałem żeby zagrać na Pelicans i miałem rację. Ostatnio też był jakiś dziwny over, nie pamiętam chyba over 190 w meczu jakichś drużyn i też przewidywałem że będzie
@Pismak: no ja tu mowie ogólnie z punktu widzenia osoby która się nie zna na NBA i stawia w ciemno. W tym momencie stawianie odwrotnych typów jest bez sensu ;)
@Pismak: dobra to odpowiedz mi na proste pytanie. tylko szczerze. jestes na plus na bukmacherce przez cale swoje zycie? bo on jest. moze miec dolek ale od tego jest ustawiony bankroll zeby byc przygotowanym na takie cos. znajac zycie nawet nie pomyslales nad budzetem tylko kupiles typy i stawawiasz po 100 bo tak. wg mnie zasada jest prosta. albo grasz tak jak oni albo nie graj wogole. tylko wtedy to ma
@ehh_te_wykopki: Sorry ale to moje pieniądze i to nie ty mi będziesz ustalał zasady jak mam grać xD Mogę nie grać nawet w ogóle jak mi się będzie chciało. Jeżeli widzę że typ jest #!$%@? to wolę zagrać odwrotnie i jak widać 3 razy do tej pory gdy tak zrobiłem miałem rację, więc idź tam przewalaj swój bankroll grając jak ciemna masa bo kupiłeś typy za 40 zł i uważasz się
@bigasslover:
Możesz mi powiedzieć jak to jest w NBA z tym overtime?
W nożnej jak jest dogrywka to u buków w podstawowym zakładzie uznają remis.
Czyli mecz Indiana Pacers - Boston Celtics Under +198.00 nie wszedł?
myślałem że powinni liczyć punkty tylko do 4qt, a nie jeszcze OT.
@Pismak: widac ze jestes kolejnym bezmozgim dzieckiem w tym kraju wiec nawet mi sie nie chce z toba pisac^^ graj jak tam chcesz mistrzu bukmacherki liczymy ze znajdziesz sie w gronie 100 polskich milionerow^^ taki tip dla ciebie. skoncz gimnazjum bo przynajmniej po nim powinienes nauczyc sie czytac ze zrozumieniem^^
@ehh_te_wykopki: Dla Twojej informacji zaraz kończę studia, no ale mniejsza. Bezmózgim jest granie typów w ciemno nawet bez sprawdzenia o co w ty chodzi. Jak Legia będzie grała z Barceloną i każe Ci postawić na Legię to też zagrasz? Współczuję
@Pismak: to wspolczuje polsce ze mamy takich studentow jak ty:\ tak jak mowilem skoncz gimnazjum. nauczysz sie czytac ze zrozumieniem wtedy moze bedzie mozna sensownie pogadac. w tym momencie jestes bez obrazy zbyt "cienki" (napisalbym inaczej ale nie zrozumiesz:<) zeby z toba pisac na takie tematy. trzymam kciuki za twoje wygrane. licze ze wrzucicsz tez kilka swoich typow na wkop zeby inni mogli zarobic:)