Wpis z mikrobloga

Mirki poradźcie mi jakie ćwiczenia na brzuch robić? Wagę mam teoretycznie w normie (82 kg przy 185 cm), jednak mimo, że jestem szczupły mam brzuch :/ Czytałem, że zwykłe robienie "brzuszków" źle działa na kręgosłup i lepiej unikać szarpanych ćwiczeń. Jakieś porady? Będę wdzięczny.
#silownia
  • 20
@kryhu: 71kg?? Sam się zastanawiam jakbym wtedy wyglądał, nie jesteś za chudy ;)?
@wspolrzednebiegunowe: ale czy nie jest tak, że tłuszcz zostanie zastąpiony mięśniami, które zacznę ćwiczyć? Jeśli codziennie będę ćwiczył tylko np. brzuszki to nie będzie mnie tłuszczu w tym miejscu?
@Rifle: Właśnie nie,kilka lat temu bylem trochę grubszy i teraz tak mi został tłuszczyk chyba,ale wziąłem się za siłownie i zobaczymy co z tego będzie :D
@wspolrzednebiegunowe: nie wierzyłem, sprawdziłem w google i niestety masz rację :(
http://www.menshealth.co.uk/lose-weight/burn-fat/can-i-target-my-fat-loss

In fact, this fat is stored as triglycerides, which your body can’t burn. It needs to be broken down into glycerol and fatty acids to enter the blood stream. So when your chest muscles are screaming as you hoist the barbell for the 12th time, your body pulls fat from anywhere it can to calm them.

This means you