Wpis z mikrobloga

Co te #rozowypasek to ja nawet nie. Ogarniam sobie #badoo od kilku dni. Trochę z ciekawości jak to technicznie działa a trochę jako eksperyment socjologiczny. Odpaliłem sobie nawet "supermożliwości" za wysłanie 30 zaproszeń na fake maile i wrzuciłem jakieś zdjęcia (żeby mieć dostęp do całej funkcjonalności, nie żeby zwiększyć swoją popularność bo i tak #kuc mocno więc #twnogf jest w zestawie). Podejrzewałem, że będę zawiedziony ale rzeczywistość przerosła moje oczekiwania.

Zaznaczam, że wszystko co piszę poniżej odnosi się do przedziału wiekowego 19-27 bo taki zakres poszukiwań obrałem.

Duża część, jeżeli nie większość, profili zawiera tylko zdjęcia. "Chcę porozmawiać". No i o czym ten facet ma z tobą dziewczyno rozmawiać? Zacząć szarmancko od "fajne masz cycki" a potem jakoś to będzie? Jeżeli już ma zaznaczone jakieś zainteresowania to są to najczęściej "Spanie", "Spacery po plaży" i "Sok pomarańczowy". Super, nie mogę się doczekać, żebyś mi o tym opowiedziała. Ale moja ulubiona grupa to "Napisz a się dowiesz". Mireczki, czy ja jestem jakiś #!$%@?ęty, że zwyczajnie szkoda mi na to czasu i wysiłku? Jasne, może się okazać, że to jest najbardziej interesująca osobowość jaką w życiu poznałem ale intuicja podpowiada mi, że ciężko mi będzie znaleźć jakiś punkt zaczepienia podczas tej rozmowy, szczególnie jeżeli Mati i Seba konkurują o jej uwagę w okienkach obok.
Dziewczyny, ogar! Jeżeli już rejestrujecie się w takich serwisach a oczekujecie czegoś innego niż bolca na dzisiejszy wieczór to wykażcie minimum zaangażowania i spróbujcie zaprezentować się nie tylko od dupy (i cycków) strony.

Jakiś czas temu ogarniałem też #okcupid i tam jest lepiej ale baza użytkowników z PL jest dość skromna. #tinder nie sprawdzałem i nie sprawdzę bo nie używam FB ale po screenshotach widzę, że tam nacisk na matchowanie po zdjęciu jest jeszcze większy.

Jako bonus szybkie porównanie liczby znalezionych użytkowniczek po zainteresowaniach. Porównanie jest oczywiście tendencyjne ale jednak trochę smutłem:

"Kamil Bednarek": Znaleziono: 487 osób
"Marek Grechuta" + "Grechuta": Znaleziono: 86 osób
#pdk

Pani Karyno, kategoria kinematografia:
"Step Up - Taniec zmysłów": Znaleziono: 3387 osób
"Dzień Świra": Znaleziono: 53 osoby
  • 41