Wpis z mikrobloga

Na Wykopie panuje cenzura. Jeżeli komuś taka sytuacja nie odpowiada, serdecznie zapraszam do usunięcia konta.
  • 348
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w zwiazku z druga w ciagu tygodnia ingerencja w wykop (cenzura jak za bolszewizmu) uprzejmie prosze o usuniecie mojego konta lub wskazanie linka gdzie moglbym go usunac... na zawsze. pozdrawiam wykop.
  • Odpowiedz
Skoro nie szanujecie swoich użytkowników i sami zachęcacie ich do skasowania konta to proszę bardzo. Liczę na to, że jak najwięcej aktywnych osób skasuje konto. Bez użytkowników ta strona nie ma racji bytu, zadzierając z nimi odpowiadacie za to własną kasą i mam nadzieję i nie zdziwcie się jak sporo na tym stracicie. J*bać Wykop na 100%. Skasujcie mi konto. Pozdrawiam i żegnam.

I na koniec Wasza piosenka http://www.youtube.com/watch?v=SeXm-Ao5CIU
  • Odpowiedz
@JWna100: Czemu mieliby Ci je usuwać? Nawet nie przeklnąłeś - zagwiazdkowałeś słowo "J---ć", bo przestraszyłeś się, że upadniesz w rankingu. To takie żałosne biorąc pod uwagę kontekst wypowiedzi... :D
  • Odpowiedz
@-PPP-: chcę, żeby mi skasowali konto, nie chcę dalej udzielać się na tej stronie. Gwiazdkę dałem bo kiedyś były problemy z niecenzuralnymi słowami i wypowiedzi z nimi nie wyświetlały się publicznie.
  • Odpowiedz