Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy, szybkie #pytanie

Jaki kolor butów według Was będzie pasował do granatowego garnituru? Okazje są trzy: studniówka, świadek na ślubie cywilnym i chrzciny (chrzestny). Czy ciemny brąz lub bardzo szary zamsz będzie ok? Czarne klasyczne mi się nie podobają. Myślałem też o wysokich butach. Oczywiście but musi pasować na wszystkie trzy okazje. Nie wiem czy wzrost ma coś wspólnego, ale mierzę 188 cm.

#modameska #moda #garnitur #niebieskiepaski #pomocy #rozowepaski
weeden - Cześć Mircy, szybkie #pytanie

Jaki kolor butów według Was będzie pasował ...

źródło: comment_Cjjvx3XXio4ywpuFmYrEqWSPrb3Iyw9w.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@weeden: ten garnitur jest ciemno niebieski jeżeli taki masz to raczej buty powinny być brązowe. Jeżeli klasyczny granat to czarny fituje, aczkolwiek można coś innego dobrać żeby było ekstrawagancko, ale to już konkretnie trzeba popatrzeć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@weeden: do granatu praktycznie wszystko podejdzie. Brązy (raczej ciemniejsze), bordo, czerń. Butów za kostkę raczej bym nie polecał, jak chcesz zaszaleć to możesz poszukać monków, lotników. Też się będą wyróżniać ;)
A śledziki to czyste zło i należy je spalić :D
  • Odpowiedz
W zasadzie wszystkie zaprezentowane buty będą się dobrze prezentować z tym garniturem, ale na oficjalne okazje, tak jak napisano wyżej, najlepsze będą czarne. Także brak zdobień gra na ich korzyść (w sensie oficjalnych uroczystości).

Jeśli bardzo nie, to ciemne brązowe, bo jasne są bardzo "casual" i będą rzucać się w oczy, a tego (w takich sytuacjach) nie chcemy :)
  • Odpowiedz
@weeden: Skoro nie lubisz czarnego,wybór brązu jest oczywisty.Według mojej estetyki,jasny brąz to strzał w dziesiątkę.Jest tylko jedno ale,zadbaj o to żeby nie bylo zbędnych przeszyć(wyszywanych i wycinanych wrorków na wierzchu buta,widocznych na zdjeciu)wtedy będzie bardziej gustownie i elegancko.Połączenie jasnego brązu i granatu wygląda bardzo intrygująco i nowoczesnie.Czarne lub bardzo ciemne buty,wygladalyby zbyt ponuro i klasycznie.
  • Odpowiedz
@weeden: najbardziej uniwersalny będzie brąz. Sam mam granatowy garniak i własnie zamierzam do niego kupić jasnobrązowe buty. (bo będą też pasowały do szarego garnituru i w razie czego do jeansu i w sumie do wielu ciuchów).
  • Odpowiedz
@weeden: dobrze dobrana muszka nie jest zła. Chociaż w polsce bardzo się wyróżnia, jak do tego dodasz jasne buty to będziesz się bardzo wybijał.
Jasnobrązowe buty są fajne, ale mało formalne - na okazje wieczorowe (jak studniówka) średnio będą się nadawać - strasznie się wybijają.
  • Odpowiedz