Wpis z mikrobloga

#przegryw ciąg dalszy... okradli mnie w tramwaju linii 23 na przystanku Dalibora w Warszawie... telefon, karty płatnicze, dowód osobisty...

Nawet nie chce mi się zgłaszać tego na policję. Nawet mnie to nie ruszyło, jak wyrwali mi telefon i #!$%@? z tramwaju. Co ja niby miałabym zrobić? 160 w kapeluszu miało by się rzucić w pościg za trzema dresami z Woli?

#!$%@? rok 2015!!!

#kradziez
#telefon
#przegryw
  • 32
@slucham: dresy weszły do tramwaju, smród od papierosów niesamowity, więc jeszcze bardziej odwróciłam się w stronę okna czytając główną na wykopie, tramwaj się zatrzymał na przystanku i koleś mi wyrwał telefon i #!$%@? od razu

@bslawek: karty zablokowałam, jutro jadę do banku zastrzec dowód osobisty, przez mlinie nie mogłam tego zrobić, złoże wniosek o wydanie nowego dowodu, a co do policji to mam mieszane uczucia czy to warto zgłaszać.
Co
@HotWhiteCherry: jak telefon z androida to wchodzisz na device Android jak WP http://www.windowsphone.com/pl-pl/how-to/wp7/basics/find-a-lost-phone i tam możesz spróbować namierzyć chociaż na to nie liczyłem.. Ale możesz zablokować.. Z policją serio mowie ci idź i zgłoś i weź papier ze ukradli ci, dają tylko jak była kradzież.. Zgubienia nie rejestrują nawet. No chyba ze chcesz żeby ktoś zrobił wyjebke na Twoje dane a ty później będziesz włączyła się po sądach i udowadniala ze