Wpis z mikrobloga

@LastCookie: Przestań mędrkować i wracaj do kuchni, gdzie Twoje miejsce. A paszła Ty!

Jak napisze różowy, to zaraz ma ból dupy, a jak nie to jest zazdrosny albo brakuje mu faceta.


@LastCookie: tak tak, właśnie przywołujemy tutaj 1152 różowe paski, które się nie odezwały. Taka prawda.
Jest dziewczynka na gifie? Jest.
Jest tag #logikarozowychpaskow umieszczony zgodnie z przeznaczeniem? Jest.
To o co się rozchodzi?
@NiebieskiPrzepychaczDoUszu: Jestem kobietą i każesz mi iść do kuchni? Tak bardzo zaorane. Stary, wygrałeś rozmowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw. użycie tagu w komentarzu (a nie wpisie) nikogo nie przywołuje.

Wydawało mi się, że trzeba okazać cechy charakterystyczne dla kobiecej logiki, by móc użyć #logikarozowychpaskow. Jaki to ma sens, gdy na czyjś widok mówię o jego logice? Chyba że złe przewrócenie klocka przez dziecko jest wystarczające,
Jestem kobietą i każesz mi iść do kuchni? Tak bardzo zaorane. Stary, wygrałeś rozmowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LastCookie: Nieudany sarkazm ukazuje brak argumentów z Twojej strony.

Btw. użycie tagu w komentarzu (a nie wpisie) nikogo nie przywołuje.


@LastCookie: Nie musi. Pisząc jako tag wystarczy wpisać#log by z wyskakującej listy wybrać interesującą mnie pozycję, zamiast wpisywania kolejno ciągu 20 znaków. Także podbijam tag #logikarozowychpaskow i
Nieudany sarkazm ukazuje brak argumentów z Twojej strony.


@NiebieskiPrzepychaczDoUszu: Za to rozpoczęcie rozmowy "wracaj do kuchni" i posługiwanie się moją płcią jest doskonałym przykładem argumentowania czegokolwiek.

właśnie przywołujemy tutaj 1152 różowe paski


Wiem, że nie musi przywoływać, ale napisałeś że przywołuje

musi być jakiś powód, dla którego się odezwałaś, a powodem w tej sytuacji jest fakt, że poczułaś się urażona. Kolejną sprawą jest to, aby się poczuć urażonym taką błahostką musi
Za to rozpoczęcie rozmowy "wracaj do kuchni" i posługiwanie się moją płcią jest doskonałym przykładem argumentowania czegokolwiek.


@LastCookie: To nie był argument tylko polecenie, tudzież rozkaz. Argumentem może być to uzasadnienie: "tak będzie lepiej dla wszystkich".

Wiem, że nie musi przywoływać, ale napisałeś że przywołuje

właśnie przywołujemy tutaj 1152 różowe paski


@LastCookie: To moja panno, była ironia. Sam tag #logikarozowychpaskow ma 628 obserwujących, z czego większość to mężczyźni, dodatkowo masz
@NiebieskiPrzepychaczDoUszu: Ja szczerze mówiąc nie traktuję poważnie nikogo, kto się posługuje takimi tekstami jak ty, tj. o kuchni, o logice jakiejś płci i tymi podobnymi, do każdego podchodzę indywidualnie, więc już nie podejmuję rozmowy. Szkoda mi czasu. Nazwij to jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja szczerze mówiąc nie traktuję poważnie nikogo, kto się posługuje takimi tekstami jak ty, tj. o kuchni, o logice jakiejś płci i tymi podobnymi


@LastCookie: Twoje zaangażowanie się w tę dyskusję, brak argumentów na moje rzeczowe odpowiedzi i wycofanie się akurat w tym momencie wskazują na coś innego. Inna sprawa, że to jest najbardziej słuszne wyjście w tym momencie dla Ciebie. Oszczędzisz sobie wstydu. Dziękuję. Życzę dobrej nocy.