Wpis z mikrobloga

@SirPsychoSexy: priest bez kart z gvg będzie miał ostro pod górkę względem priesta który używa tych typków co zmniejszają atak o 2, czy recombobulatora. Także to co zalinkowałeś to moim zdaniem BYŁ dobry deck, który teraz w okolicach 13 rangi będzie powoli wymiękał
@SirPsychoSexy: Ten link nie działa. Z tego co się orientuję to decki preja są dobre nawet bez legend, tylko muszą być dobrze złożone. Wiadomo, że fajnie by mieć sylvane czy yasere, ale spokojnie są zamienniki. No chyba, że masz bardzo słabo z pyłem to rozumiem, bo pare epicków mimo wszystko może się przydać.
@SirPsychoSexy: Na pierwszy rzut oka, to mógłbyś wywalić jedną holy nove za shadow madnes, bo z tą nową kartą co obniża atak częściej się combi teraz. Wybranie velena bym wywalił i wstawił 2x piromantów, bo mnóstwo gra zoo (nie wyobrażam sobie preja bez piromantów). Oczywiście wtedy do decku leci od razu 2x power word: shield. Z kart, których nie trzeba grać parami to wg. moich gierek prejem: holy nova, thougsteal (choć
@Bodzion: Uch. Warte rozpatrzenia. Też się zastanawiałem nad piromantami, ale cholera miejsca brakuje w tej talii. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pokombinuję, ale wielkie dzięki za rady.
Jakby co, wiem, do kogo zwracać się z pytaniami. ;)