Wpis z mikrobloga

@sklaffe: W C# pisałem tylko raz w życiu krótki program, bazując na internecie i swojej wiedzy z C++, więc obawiam się że się na nim nie znam :P

@teh: #tylestracicczasu bo najpierw przez kilka dni odświeżałem stronę jak głupiu, a jak wreszcie pomyślałem o skrypcie, to nawet nie był potrzebny :S czyli zmarnowany czas na odświeżanie i pisanie skryptu. W sumie całych kilka minut.
@sklaffe: Znam ludzi ogarniających i C# i SQLa, niestety nie bardzo każdy ma czas bo sesja, poza tym o tej porze w sobotę raczej wszyscy śpią :D

@ppj: To znaczy ja jako że pisałem na szybko to nie robiłem żadnego ładnego interfejsu graficznego - ot, otworzyłem konsolę przeglądarkową, wywołałem polecenie zapisania w pamięci obecnego źródła strony, a potem wywołałem krótką funkcję, która co pół godziny sprawdzała czy obecne źródło różni
@ppj: No to takie coś byłoby łatwe do napisania - o ile strony byłby maksymalnie statyczne, bo nawet jakby się gdzieś, nie wiem, liczba gości zmieniała to już byłby klops. Znaczy to też by było do obejścia, ale już dużo trudniejsze.