Wpis z mikrobloga

jak krytykujesz swojego sąsiada, ze sobie garaż wybudował


@blabusna666: @skejna: Ale Owsiak kupuje sprzęt publicznej służbie zdrowia, czyli oddaje go do dyspozycji ludziom, którzy też go hejtują. Wydaje mi się, że jest tego świadomy.

Poza tym, krytyka Owsiaka nie musi oznaczać wieszania na nim psów.
@Feliks_Biszkopt: Raczej nie, raczej jestem beneficjentem wolontariatu. Kiedy kilka lat temu moja córka trafiła do szpitala ( w nieciekawym stanie) to większość urządzeń które w około jej stały miały na sobie serduszka Dar WOŚP, za to żadne urządzenie nie miało na sobie naklejki dar KNP czy Dar innej instytucji. Nie było Daru PO ani daru PiS , a oni dostają masę kasy z budżetu, mogli by sie podzielic, ale nie nie
@blabusna666: Mówiłem o krytyce Owsiaka, bo sam Owsiak jest raczej czarnym charakterem. Wiele razy pokazywał swoje buractwo (nie tylko przed kamerami), wiele razy dzielił się swoimi poglądami, które są bardzo podobne do poglądów jego ojca. To "czerwony rycerz", bardzo podobny do Michnika, dlatego typa zupełnie nie trawię.

Co do samego WOŚP to mam takie zdanie, jak Ty. Chociaż uważam, że ta organizacja jest używania do walki politycznej, a sam wolontariat "raz
@blabusna666: Gimbo-myślenie. Respiratory są i w Czechach i w Hiszpanii - praktycznie na całym świecie. I w Polsce też MUSZĄ BYĆ. Jeżeli leniwe NFZ zamiast samemu kupić, wybiera "pomoc" i respirator z naklejką WOŚP - gówno mnie to obchodzi. Ja ustawowo mam mieć taki sprzęt i to wszystko. A kto jest sponsorem tego sprzętu - gówno mnie to obchodzi, bo to nie moja decyzja, a NFZ. Nawet gdyby grupa faszystowska dokupiła