Wpis z mikrobloga

Cześć, Mireczki!!
Potrzebuje internetów dla mojego taty :D Korzystał ktoś z was z internetu mobilnego? Która z sieci ma najkorzystniejszą według was ofertę?
Ja osobiście kilka lat temu miałam neta z playa na sygnale WiFi 4mb/s i 16gb i mieszkając w ścisłym centrum Warszawy wiało wielka kaszana... Być może przez kiepski modem ale cóż, ten internet był udręką. Teraz są te INTERNETY LTE... Hmm, ktoś pomoże? :)
Pytam się was, bo do was mam większe zaufanie niż do ziomków z salonu, bo oni często nie są życzliwi wobec klienta. #mobilnyinternet #lte #kiciochpyta #pomocy #komputer #internet #heheszki
  • 9
@kajutakaja: ja uzywam lte z playa i teraz na karte za 45pln miesiecznie masz no limit w teorii:) mam 29download 20 upload gdansk morena. Ogolnie daje rade. Musisz tylko przetestowac czy w Twojej lokalizacji jest zasieg lte. Nie sluchaj tego co Ci powiedza w salonie czy zobaczysz na mapce. Trzeba sprawdzic samemu. Za te 45 jest tez nielimitowane 3g wiec jak nie bedzie lte to tez jest opcja tylko wolniej troche.
@kajutakaja: play i plus maja chyba najlepsze oferty lte z tym ze play ma wieksze limity

plus kombinuje ze sciaganymi danymi a play mniej, play ustalil limit na 100 gb miesiecznie a w plusie czasem po 30-40 gb blokuja predkosc

czy twoj tata mieszka w zasiegu lte? jesli nie trzeba szukac czegos 3g,
@pqp_1: dziękuję za odpowiedź. Mój tata mieszka na wsi gdzie słońce tyczka popycha - jak się go zapytałam to tak mi odpowiedział. Ale z niego śmieszek!!! :D a tak na poważnie, to on po prostu przenosi się do Gorzowa Wielkopolskiego (taka praca) , ale czy tam jest taki zasięg... Okaże się :) wszystko mu już przekazałem, bardzo dziękuję Ci za pomoc :)
@kajutakaja: Mam LTE z Plusa w Poznaniu mam opcję z limitem 30GB i późniejszym 'bez limitu' z ograniczeniem do 20 Mb/s. Limit 'bez limitu' załącza mi się po 200GB transferu i wtedy wchodzi blokada do 1 Mb/s . Pani konsultantka zapewniała mnie, że będę miał pod moim adresem spektakularny zasięg i w ogóle - a mam 4/5 kresek i cieszę się, że nie zdecydowałem się na najwyższy pakiet. Moje łącze nigdy